Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karşılaşmadaki her bir karakter için yapılan birikim miktarı delice.Kaç bölümdür şu anın gelmesini bekledik.Şimdi ki duygu inanılmaz.
100.bölümde grand line giriyor.1000.bölümde ise yonkoya geçiriyor.İnanılmaz bir ilerleyiş.

Luffy'nin 2 imparatorun yanından geçip gitmesi çok harikaydı resmes rest çekti.

BigMom ve Kaido'nun Roger ile ilgili bir flashbacki olabilir gelecek bölümde.Hatta ilerleyen bölümlerde Kidd'inde olabilir.

Nedense bu sayfaya mest oldum.
Luffy delioğlansın vesselam. İki yonkonun arasında uygun adım yürümek , siyah kuğu gibi aralarından süzülüp, sizi zerre iplemiyorum demek, yürüyen karizma, muhteşem tam Mugiwara no Luffy tarzı her babayiğin harcı değil, plot hiç değil bu bizim bildiğimiz luffy... yürü be şanın yürüsün.
Yonkolar afallayıp kaldı, bocalayıp tıkandı. Akıl değil yürek işi mangal gibi...

Kaido=Jet pistol görmüş Pacifista Px-5
Neyse ki Luffy Kaido'dan kan alırmı tartışmaları geride kaldı Kaido ağız dolusu kan kusmuş.

Şu an çatıda her kim varsa mangakanın bu adamlar için farklı bir misyon çizdiğini anlamamız gerekiyor. Mesela Law, hiç sevmem bir imparatorun karşısında olmasını da güç açısından mantıklı bulmam ama mangaka orada çizmiş bu adamı. Ayrıca Killer, daha geçen günlerde Zoro'dan tek yedi ama o da ekibin içinde, demek ki mangaka onun için de farklı bir gelecek planlıyor.

Çatıdaki beş adamı tarihe not düşün. İlerde seriinin zirvesinde bu adamlar olacak. Garp, Roger, Beyazsakal, Sengoku gibi.

Ayrıca Kid, her zaman bu adamın Luffy ile denk olduğunu savundum, şu bölümle beraber bunu bir kez daha görmüş olduk. İlerleyen bölümlerde bunu daha da net göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık