Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro oradayken Kaido ne yapabilir ki?
Yapsa yapsa ton balıklı makarna yapar; haklısın.

Yeni neslin, Kaido ve Bigmom'ın karşısına dikildiği sahne dışında bölümde beni heyecanlandıran birşey olmadı. Dövüşle ilgili tek beklentim Zoro, Kid ve Killer'ın hakkının verilmesi. Umarım gelecek bölümlerde bu adamları paspas olmuş bir halde umutlarını Luffy'e bağlarken görmeyiz.
Ağzın bal yisin.

Kaido'yu bütün kınlar kesti Zoro asıl Bigmom'ı keserse olay olur bence
Zoro'nun ya da diğer novaların Bm'yle işi olmayacak gibi ama Bm'dir ne yapsa yeridir. O karıya hiç belli olmaz. Kenardan izleyedebilir, oyuna dahil olmak da isteyebilir. Daha önce bir bilgenin dediği gibi "Sen asla ısırmayacağına emin olduğun vahşi bir hayvanla karşılaştın mı ?"

Gizem gizem gizem...Bölımün neyini begendiniz anlamadim. Yine bir sırrı.pekiştirdi bıraktı. Lufu ne dedi acaba ???

Aaa dogruya bu manga merak mangasiydi. Sır koy daha ilgi çeksin. Açık açık açiklasa herşeyi takmazsin.

Anketi açana bir demiyorum zaten. Kötü diye bir şık bile birakmamış.
Ama sanane kardeşm herkes senin gibi düsunmek zorunds degil ki! Bence bölüm 1.000 bölüme göre rezil bölüm. 1 sır bile açıklanmadı ulan.
Ayni diger bölümler gibi hava kasma bölümüydü işte.

1000. Bölüme geldik isme bak. Adim monk d lufy. Valla helal olsun odaya en azindan ana karakterin isminin bu oldugunu ögrendik. Ve 1.000 bölümdür korsal kral olmak istedigini ögrendik.
Eeee amma sıktı ha.bitireydi kurtulaydik. Meraktan izliyorum resmen. Keşke hiç başlamasaydim bu rezil mangaya.pislik mangaka. Kimsede yok japonyada onu dövsün

Hoşuma giden şeylerde oynuyor, ama bu bölüm bildiğin bomboş bölüm. Luffy'nin Kaido'ya vurması haricinde hiçbir olayı yok. Eğer Luffy tek atsaydı, işte o zaman şaşırtıcı bir bölüm olabilirdi, ancak gelecek bölüm Kaido ayağa kalkacak ve bu bölümde karizma kasan Luffy'nin ağzını yüzünü dağıtacak.
Haahhahahaha ,umarım öyle olmaz da hani bari deriz ki 1000.bölümden sonra çocuk artık level atladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık