Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Zaten Oda da ödüllerde gösterdi bunu.:a: Bir de suitte ustalaştı mı Zoro'nun işi çok zor.:oleyo:
Gerçi Lolonoa göklerden gelen kararlar ile işleri değiştirebilir Mr1deki gibi
Çok az ? o_O

İki yıl sonra güç olarak en çok ezilen adam iki yıl sonra güç olarak bir kez olsun ezilmeyen Zoro karşısında çok az farkla geride :confused:

Tamam :hhh:
Bu şeyden kaynaklanabilir mi peki öhmm karşılaştıkları karakterlerin kulvar farkından falan? Mesela Luffy daha bir kaç bölüm önce tek yedi. Kimden yediğine bakmayacak isek Luffy boşa eğitim almış dememiz gerekiyor. Lolonoa kimlere denk geldi mesela? Yeni dünyada hiç esaslı karakterler ile fightını gördük mü? Amirale sılaş attı demeyeceğini farz ediyorum.

Bu şeyden kaynaklanabilir mi peki öhmm karşılaştıkları karakterlerin kulvar farkından falan? Mesela Luffy daha bir kaç bölüm önce tek yedi. Kimden yediğine bakmayacak isek Luffy boşa eğitim almış dememiz gerekiyor. Lolonoa kimlere denk geldi mesela? Yeni dünyada hiç esaslı karakterler ile fightını gördük mü? Amirale sılaş attı demeyeceğini farz ediyorum.
Amirale ezilmediyse gerisi teferruattır.

Amirale ezilmediyse gerisi teferruattır.
Amiral karşısında Diglett'e dönüşen Zoro mu ezilmedi? Gerçi bakış açısı. Saygı durayım.:sapkali:
Sadece Mr.1 mı? Daha bunun Kaku'su var, Ryuma'sı var, Mihawk'ı var. Adamın her bir dövüşünde ayrı bir rezillik var. :( Zoro'nun olduğu yerde Oda'nın eli çok fazla hissediliyor maalesef. Sanji, Zoro'ya karşı asla güvende değil Oda yüzünden. :/
Bak onları unuttum :( Oda evladını Zoro kadar sevmiyordur.

Zaten Oda'nın manevi oğlu kategorisinde Zoro. Bir de bu saydıklarım sadece dövüş kategorisindeki birkaç olayı. Sanji olayındaki tavırları gibi durumları hesaba katmadan söyledim bunu. Onları falan hesaba katsak, Zoro'nun ne kadar rezil durumda olduğu daha fazla göze batar. :(
2yden önce çok gözüme batmıyordu da artık çok göze parmak modda çiziyor karakteri. Derinlik olarak bir şey bırakmadı. Dümdüz fightır çizer gibi çiziyor. Bu ark Zoro için belki bir şeyleri yoluna koyar diye umut ediyorum.
Ezilme görmek istiyorsan Sanji'ye bakman yeterlidir.
Sanji üvey evlat muamelesi görüyor Oda'dan kabul etmek lazım. Ne kadar perişan durum varsa bir şekilde Sanji de olayla alakalı. Ama bu karakteri sevdirdi bana ne yalan söyleyeyim. Yaşadığı buhranları çok güzel çizdi Oda. Zoro gibi dümdüz fighter çizip etliye sütlüye karışmayan bir karakter görmektense işlerin içinde ezilen karakter görmek çok daha ilgimi çekiyor. Dediğim gibi tamamıyla bakış açısı.
Edit: Bak yeşilin gülüşünü bile unuttu millet.

2yden önce çok gözüme batmıyordu da artık çok göze parmak modda çiziyor karakteri. Derinlik olarak bir şey bırakmadı. Dümdüz fightır çizer gibi çiziyor. Bu ark Zoro için belki bir şeyleri yoluna koyar diye umut ediyorum.
Hem derinlik anlamında hem de güç anlamında bazı şeyler çok göze batıyor. Zoro'nun Robin ve Sanji olaylarındaki 180 derecelik dönüşümü ya da Zoro'nun 900 küsur bölümdür yonko ya da komutanı ile karşılaştırılmayıp korunması gibi gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık