Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Ben öyle bir şey demedim ki? Neyse Twei'ciğim kızma sakince tartışıyoruz. Gerçekler acıdır ama yine de sen sağlam kal:good: :D
Gerçajeklderhaşdk aynen reyiz. Sen dedin demedim zaten ya, bunları tek tek belirtmeye gerek yok. Zoro'nun Kuma'ya zarar verdiği bir yer yok. Hasar verdiği bir yer yok.

Biraz geriden gelip okumuştum da, bi ara Kaku-Jyabura olaylarına da girilmiş. Yine tabi Zoro bağlantılı olunca Kaku seviyeler atlamış. Dövüşlerine bakıyorsun Sanji her vuruşunda inletiyor, Zoro ise yine ciddileşmedikçe kesemiyor kılıçsız rakibini ama ne hikmetse Sanji'nin rakibi daha güçsüz :D Aynı durum Zoro'da olsa, abi Zoro'nun her saldırısı rakibini kesiyor, Sanji hiç zarar veremedi eziqq denecekti ki günümüzde de görüyoruz bunun yankılarını.

Neyse dağıtmayayım, yersiz gömülen, yersiz övülen karakterler görünce yazıyom arada. Reyiz sen haklısın ya, Zoro kesmiş aynen.

Gerçajeklderhaşdk aynen reyiz. Sen dedin demedim zaten ya, bunları tek tek belirtmeye gerek yok. Zoro'nun Kuma'ya zarar verdiği bir yer yok. Hasar verdiği bir yer yok.

Biraz geriden gelip okumuştum da, bi ara Kaku-Jyabura olaylarına da girilmiş. Yine tabi Zoro bağlantılı olunca Kaku seviyeler atlamış. Dövüşlerine bakıyorsun Sanji her vuruşunda inletiyor, Zoro ise yine ciddileşmedikçe kesemiyor kılıçsız rakibini ama ne hikmetse Sanji'nin rakibi daha güçsüz :D Aynı durum Zoro'da olsa, abi Zoro'nun her saldırısı rakibini kesiyor, Sanji hiç zarar veremedi eziqq denecekti ki günümüzde de görüyoruz bunun yankılarını.

Neyse dağıtmayayım, yersiz gömülen, yersiz övülen karakterler görünce yazıyom arada. Reyiz sen haklısın ya, Zoro kesmiş aynen.
Evet :D

Güncel güç dengesi konusunda, 2 yıl öncesi niye tartışılır hiç anlamam *******..

Sanji şuan çok hızlı,Zoro gözlem hakisi power up'ı almadan yakalayamaz bile.Halihazırda Sanji'nin birbiri ardına yapılacak en az 2 saldırıyı görebilecek seviyede gözlemi var..Zoro Sanjiyi gördüğü an zaten tekmeyi suratına yemiş olur.

Zoro'nun tüm beden koka yapmadan en ufak şansı yok Sanji karşısında.Kaldıki tüm beden kokayı 10 saatlik bir dövüşte sürekli kullanamayacağından, Sanji istediği sürece kaçar zaten Zoro'dan..

Şu zamana kadar gösterdiği hünerlerle Zoro kendisini nasıl savunabilecek ? Ahtapot balığa karşı yaptığı bariyeri 360 derece yapabiliyor olsa iyidi ama....

Antik Zoan'ın dayanıklılığını gördük Page 1 'da..Zoro'nun vücudu, Page1 dan daha mı sert ?..Valla Sanji çıplak adam falan demez yakar geçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık