Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Ben fazla ciddiye alıyor gibi gözükenlerin yazı dilinden dolayı ciddiye almadıklarının belli olmadığını düşünmek istiyorum, fazla ciddiye alıyor gibi gözükenler gerçekten fazla ciddiye alıyor ise fazla ciddiye alanlarla işimiz var demektir çünkü :oleyo2:
Arkadaş bu nasıl cümledir, neden gereksiz yere ekstra beyin hücresi israf ettiriyorsun bana :D Bazıları trol olmalarından mütevellit özünde ciddi değil pek tabi ki. Troller çok yakınlarda olabilir(öhö öhö) o yüzden dikkatli olmak lazım. Ama provokatör gibidirler onların yüzünden birçok kişi ciddileşir kendilerinin aksine :D

Oy verdikten sonra oyunu çeksen bile sayfayı yenileyince eski haline dönüyor. Veya sen çekmiş olsan bile başka bir seçeneği isaretlemedigin takdirde başka biri seni oy vermiş olarak görür. Gizli sekmeden deneyebilirsin istiyorsan.

Aslında seçeneklerin amacı o değil bence. Demek istediğim konuyu açan arkadaş espri katmak istemiş diye düşünüyorum. Yoksa dediğin gibi hiçbir seçenek ikisi yakın seviyediri karşılamıyor. Bir de normal yorumlarda da Sanji daha güçlüdürü savunan vardı. Demek ki onları seçenekler itmemiş :ehe: Rica ederim bu arada, onu yazmayı unutmuşum :D
Şimdi cümlelere çok takılmayın eğlence olsun diye yazdım onları biraz.Ki onda bile eşitlik var yani.Yetişemez derken karşılığı olarak bundan böyle Sanji Zoro'nun önünde olacaktır yani anlam olarak yetişemeyecektir seçeneği var.Daha aşırı olan seçeneklerde de Sanji arayı çok açmış ve Zoro 2 katı gücündedir diye ele aldık.

Seçeneklerin verdiği genel mesaja göre oylamak var sadece cümlelere takılıp oylamak var o biraz kişiye kalmış nasıl algılıyorsa ona göre oy verir artık.

Şimdi cümlelere çok takılmayın eğlence olsun diye yazdım onları biraz.Ki onda bile eşitlik var yani.Yetişemez derken karşılığı olarak bundan böyle Sanji Zoro'nun önünde olacaktır yani anlam olarak yetişemeyecektir seçeneği var.Daha aşırı olan seçeneklerde de Sanji arayı çok açmış ve Zoro 2 katı gücündedir diye ele aldık.

Seçeneklerin verdiği genel mesaja göre oylamak var sadece cümlelere takılıp oylamak var o biraz kişiye kalmış nasıl algılıyorsa ona göre oy verir artık.
Ciddi(!) bir konu açtığında seçenekleri de ciddi belirlemen beklenir. Burada millet hararetle tartışıyor sence anket seçeneklerinde esprinin sırası mı :) Bu konudaki en makul kabul edilen görüş Zoro, Sanji'den üstündür; ancak araları çok fazla değildir. Bu düşüncede olan birisi oy veremiyorsa bir sıkıntı vardır. Nihayetinde konu senin, istediğini yapmakta serbestsin ama kelimelere veya cümlelere takılmakla bir alakası yok. Şimdi eğlencesine konu açıp seçeneklerini belirlersin, yarın bu anket sonuçlarını referans alırsın. Çok sağlıklı olmaz değil mi :)

Arkadaş bu nasıl cümledir, neden gereksiz yere ekstra beyin hücresi israf ettiriyorsun bana :D Bazıları trol olmalarından mütevellit özünde ciddi değil pek tabi ki. Troller çok yakınlarda olabilir(öhö öhö) o yüzden dikkatli olmak lazım. Ama provokatör gibidirler onların yüzünden birçok kişi ciddileşir kendilerinin aksine :D
Son cümle hariç isteyerek bu kadar karışık yazmadım :oleyo:

Buradan bahsetmiyorum, son bir ayda başka bir ortamda bu trollerle uğraşa uğraşa bağışıklık kazandım. Ondanoönce troll ağına düşebiliyordum :( Gerçi bir yan etkisi de oldu. Artık herkesten şüpheleniyorum :oleyo:

Ne bileyim insanların bu günü şeylere sinirlenmemesi gerekiyor bence. Hele hayali karakterler için. Zoro'ya ana bacı sövseler umrumda olmaz yani benim. :/

Ben seçeneklerin bu halinden memnunum, benim için bir sorun yok. Dediğin gibi nasıl algılanacağı biraz kişiye kalmış artık.

Son cümle hariç isteyerek bu kadar karışık yazmadım :oleyo:

Buradan bahsetmiyorum, son bir ayda başka bir ortamda bu trollerle uğraşa uğraşa bağışıklık kazandım. Ondanoönce troll ağına düşebiliyordum :( Gerçi bir yan etkisi de oldu. Artık herkesten şüpheleniyorum :oleyo:

Ne bileyim insanların bu günü şeylere sinirlenmemesi gerekiyor bence. Hele hayali karakterler için. Zoro'ya ana bacı sövseler umrumda olmaz yani benim. :/
Öyle olması lazım zaten :D

Hayali güçlenmeye bağlı olan biriyle diğeri hiçbir zaman eşit olamaz. Kim olduklarından bağımsız olarak düşünülürse Zoro her zaman bir adım önde.

Hani Luffy=Zoro deyince Sanjiciler de Luffyciler de coşuyor ya şimdi Zoro=Sanji'yi aşılamaya çabalayanların yaptığının hiçbir farkı yok ve yaptığınız yine ikiyüzlülükten başka bir şey değil.Luffy=Zoro deyince auuvvvv ama Zoro=Sanji deyince ''Normal yani olabülüü'' oluyor arkadaşlara göre.Luffy>Zoro ne kadar netse Zoro>Sanji'de bana göre o kadar nettir.Bak aralarındaki farka değinmiyorum ama 2y önce veya 2y sonra Zoro'nun Sanji'nin biraz daha önünde olduğunu anlamayan insan gelipte burda Luffy=Zoro deyince auvvvv yapmasın.O auvvv yaptığınız insanlara hard fan muamelesi çekiyorsunuz ya Zoro=Sanji derken de yaptığınızın hard fanlıktan hiçbir farkı yok.

http://www.korsanfan.com/konu/zoro-sanji-arasındaki-güncel-güç-dengesi.7084/page-5#post-998205

Dün yazdığım mesaj bu.Benim argümanlarım bunlar.Öyle Zoro=Sanji deyip ölü taklidi yapmakla olmuyor.Gelin tartışalım o zaman.

Bir de dün mesajı yazarken görmemişim etobur zoanlardan,Kaku ve Jyabura'nın dorukisi yakın olsa da Jyabura'nın zoanla birlikte daha önde olucağı mesajı verilmiş alttan alttan.İstiyorsanız gelin iki dövüşü de inceleyelim ? Daha iki dövüşü de kısa bir süre önce okumuş biri olarak Kaku'nun o yeni yediği meyveyi Jyabura'dan çok daha etkili kullandığını net bir şekilde söyleyebilirim.Dövüş sırasında girdiği değişik şekiller bile fazlasıyla yararlı hareketlerdi Kaku için.Ayrıca bi zürafa mı daha fazla doruki verir yoksa kurt mu ? Jyabura meyvesini daha uzun zamandır kullanabiliyor olabilir ama bu Jyabura>Kaku demek için yeterli değil.Bir kere Jyabura o meyvenin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaramamıştır muhtemelen.Hani siz sanıyorsunuz ki Jyabura o meyvenin tam potansiyelini ortaya çıkardı ama Kaku yeni yediği için Jyabura>Kaku.Ama alakası yok.Jyabura daha eski meyve kullanıcısı olsa da muhtemelen meyvenin potansiyelinin çok çok azını kullanabilmiştir.E bir de zürafanın fiziki güç avantajını düşündüğümüzde Kaku Jyabura'ya yetişmiş hatta direk önüne geçmiştir bana göre.Zaten ikisinin dövüşünü karşılaştırdığımızda Kaku'nun saldırılar daha tehlikeli duruyordu.

Onun dışında Jyabura'nın mal olması durumu var.Jyabura kendi salaklığından ve hazırlıksız yakalanıp Sanji'den 4 tane beleşe tekme yiyor.O alttan alttan Jyabura>Kaku mesajını vermeye çalıştığınız Jyabura yiyor bunu.

4 tane beleş tekme Sanji'ye iyi artı sağlamıştır.Onun dışında zaten Oda dorukilerle Kaku>Jyabura mesajını gayet iyi verdi.Oda'nın ''Jyabura'da meyve var ben doruki de Kaku'yu üstün yapayım ama okuyucu zaten Jyabura>Kaku olduğunu anlar'' mantığıyla çizdiğini sanmıyorum.Onun dışında daha geçenlerde cp-0'da Kaku'yu görürken Jyabura'yı görmememiz Oda'nın hangi karakteri daha ön plana aldığını gösteriyor.

Ha bir de bunu da söylemeden geçemicem.Zoro ve Sanji fanıyım,Zoro ve Sanji kardeştir ayağına yatıp,formaliteden Zoro>Sanji dese de her fırsatta ikisini de eşitlemeye çalışarak kendini objektif göstermeye çalışan elemanların Zoro=Sanji seçeneğine oy vermesiyle kendilerinin bir kere daha bahsettikleri gibi objektif olmadığını hatta objektiflikle zerre alakaları olmadığını anlamış olduk.
Seni öyle gergin görmekdemi vardı :hoo:benim gördüğüm genel olarak,Sezarın hakkını Sezar'a veren nadir insanlardansın,ne fazla gömüyorsun,ne çok yüceltiyorsun,sen ne desen haklı gelecek gibisin bana valla :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık