Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Yalnız bu örnek çooook yanlış. Beyazsakal ve Kaido'nun uçmasına ya da Pica'ya yaklaşmasına gerek yok ama Zoro'nun vardı.
Kıstas Pica'a ulaşmak değil . Zoro'nun amacı Pica'nın Rikulara saldırmadan işini bitirmekti. Yoksa yerden de Slash yollayarak kendisi ile ilgilenebilirdi. Uzak bir mesafedeydi ve zamanı kısıtlıydı

Kıstas Pica'a ulaşmak değil . Zoro'nun amacı Pica'nın Rikulara saldırmadan işini bitirmekti. Yoksa yerden de Slash yollayarak kendisi ile ilgilenebilirdi. Uzak bir mesafedeydi ve zamanı kısıtlıydı
Ben orasını bilemem, elbette Zoro'nun yerden halledecek saldırıları vardır. Eğer işi olasılıklara götürecek olursak demek ki ne kadar gücü olursa olsun o kısa sürede halledemeyecekmiş derim ben de o zaman. Ama Zoro ve Wb, Kaido örnekleri hatalı. Benim belirttiğim kısım o.

Usopp'un babası ögrenilsinde baba torpili ile ödül nasıl artılır o zaman görün.Usopp hater'ları sizi.
Sanji ile karşılaştırdıkları adam bak.
Usopp'un yaptıkları dagları aştı aldıgı ödül bilek hakkı.

Usopp'un babası ögrenilsinde baba torpili ile ödül nasıl artılır o zaman görün.Usopp hater'ları sizi.
Sanji ile karşılaştırdıkları adam bak.
Adam'ın yaptıkları dagları aştı aldıgı ödül bilek hakkı.
Bu arc Usopp da var. Bunun anlamı yine arcın goygoyu korku çığlıkları ile geçecek :D

Aynen konuda operasyonel bi hava sezinledim zaten ayrıca bir anda Sanji'ye gömme fırsatı tanıyan konuların türemesi "Zamanlama manidar" dememe sebep oluyor :oleyo: Hep esprili yaklaşabilsek sıkıntı yok da herkes fazla ciddiye alıyor, o yüzden esprisine açmışsa da amacının aksine ters teper.
Konu sahiplerinin özellikle anlaşıp bu hafta Sanji'yi bitirme kararı aldıklarını, nasıl desem, pek sanmıyorum açıkçası :oleyo2:

Ben fazla ciddiye alıyor gibi gözükenlerin yazı dilinden dolayı ciddiye almadıklarının belli olmadığını düşünmek istiyorum, fazla ciddiye alıyor gibi gözükenler gerçekten fazla ciddiye alıyor ise fazla ciddiye alanlarla işimiz var demektir çünkü :oleyo2:

Ben eşite oy verdim ama Zoro daha güçlüdür :hhh:
Peki neden böyle bir şey yaptın :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık