Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    464
Şu oy sonuçlarını atsana ya ben oy kullanmadım sonra geri alma yoktur belki diye :D Seçenekler çok saçma olduğu için de buna yol açmış olabilir, ortası yok resmen.
Telefondan resim atamıyorum ama sonuçları yazayım.

1. Seçenek: 15 kişi
2. Seçenek: 42 kişi
3. Seçenek: 23 kişi
4. Seçenek: 4 kişi
5. Seçenek: 3 kişi

Telefondan resim atamıyorum ama sonuçları yazayım.

1. Seçenek: 15 kişi
2. Seçenek: 42 kişi
3. Seçenek: 23 kişi
4. Seçenek: 4 kişi
5. Seçenek: 3 kişi
Eyvallah :) O kadar oy beklemiyordum Zoro=Sanji'ye ki yorumlarda da görmüyorum hiç. Sanji'yi savunan görünürdeki kişiler de -ki ben de onlardan biriyim- bunu söylemiyor. Belki dediğim gibi seçenekler itmiştir biraz, adam ağzıyla kuş tutsa yetişemeyecek tarzı bi uçurum görmüyorum diyip o seçeneği işaretlemiştir. Belki tabi bilemiyorum :D

Oyu geri alma var.
Oy verdikten sonra oyunu çeksen bile sayfayı yenileyince eski haline dönüyor. Veya sen çekmiş olsan bile başka bir seçeneği isaretlemedigin takdirde başka biri seni oy vermiş olarak görür. Gizli sekmeden deneyebilirsin istiyorsan.

Eyvallah :) O kadar oy beklemiyordum Zoro=Sanji'ye ki yorumlarda da görmüyorum hiç. Sanji'yi savunan görünürdeki kişiler de -ki ben de onlardan biriyim- bunu söylemiyor. Belki dediğim gibi seçenekler itmiştir biraz, adam ağzıyla kuş tutsa yetişemeyecek tarzı bi uçurum görmüyorum diyip o seçeneği işaretlemiştir. Belki tabi bilemiyorum :D
Aslında seçeneklerin amacı o değil bence. Demek istediğim konuyu açan arkadaş espri katmak istemiş diye düşünüyorum. Yoksa dediğin gibi hiçbir seçenek ikisi yakın seviyediri karşılamıyor. Bir de normal yorumlarda da Sanji daha güçlüdürü savunan vardı. Demek ki onları seçenekler itmemiş :ehe: Rica ederim bu arada, onu yazmayı unutmuşum :D

Beyazsakal ve Kaido da güvercin gibi uçuyor.
Dof>WB. Çünkü WB uçamıyor. Nasıl ulaşacak Dof'a?

Zoro o kadar haki, douriki, kılıç tekniği falan kasacağına önce uçmayı öğrensin!

Bakın, BM tayfasındaki çöpler bile uçabiliyormuş. Sanji'yle dalga geçiyorlardı. Demek ki Zoro'yu görseler, yüzüne tükürecekler. :(

Oy verdikten sonra oyunu çeksen bile sayfayı yenileyince eski haline dönüyor. Veya sen çekmiş olsan bile başka bir seçeneği isaretlemedigin takdirde başka biri seni oy vermiş olarak görür. Gizli sekmeden deneyebilirsin istiyorsan.

Aslında seçeneklerin amacı o değil bence. Demek istediğim konuyu açan arkadaş espri katmak istemiş diye düşünüyorum. Yoksa dediğin gibi hiçbir seçenek ikisi yakın seviyediri karşılamıyor. Bir de normal yorumlarda da Sanji daha güçlüdürü savunan vardı. Demek ki onları seçenekler itmemiş :ehe: Rica ederim bu arada, onu yazmayı unutmuşum :D
Aynen konuda operasyonel bi hava sezinledim zaten ayrıca bir anda Sanji'ye gömme fırsatı tanıyan konuların türemesi "Zamanlama manidar" dememe sebep oluyor :oleyo: Hep esprili yaklaşabilsek sıkıntı yok da herkes fazla ciddiye alıyor, o yüzden esprisine açmışsa da amacının aksine ters teper.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık