Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

Düello teklif etcek kadar yaşasa ölmezdi arada gümede gidebilirdi tabi,ama ben karşısına cıkmasından bahsediyorum.
Yaşama konusunda pek bir numaralası yok şu komedi bölümünde söylendiği gibi,Oars gibi soguktan ölmesi muhtemel tabi açlıktan pek ölcegini sanmıyorum 1 ay bile dayanabiliyor açlıga bir ayda yemek bulurdu herhalde.

Çok fazla değişken giriyor işin içine mistik. Bu kadar emin konuluşmaz böyle hayalci bir oluşum üzerine. Don Krieg'in onlarca gemisi ve adamını öldürürken test etmedi veya amaçlarını sorgulamadı. Canı sıkıldığı için adamların hayatını kararttı. Zoro'da onlardan birisi olabilirdi demek istemişler. Elbette onlardan birisi olabilirdi ama olmaya da bilirdi senin dediğin gibi. Kesin konuşulması gereken bir yargı değil bence bu tartışma konusu.

Not: Bu arada belirtmemişim sanırım konuya cevabımı. Ölürdü diyorum ben. Tayfaya katılmadan bir tek sanji ile chopper ölmemiş olurdu bence.
Sanji Baratiede ölürdü bence.Chopperda Doktorini korurken giderdi. Brook hariç hepsi ölürdü yani :D

Zoro şu anki seviyesine bile dünyanın en iyi kılıç ustasından iki yıl eğitim alarak geldi. Eğer ki Luffy'le karşılaşmamış olsaydı başka biri için gururunu hiçe sayıp eğitim almak için yalvarmayacağından sadece kendi kendine geliştiği yere kadar gelirdi yani en fazla grand line'da takılırdı. Yeni dünyada ekmek arası yapıp yerlerdi onu, bu yüzden oyumu şıklardan "ölürdü"ye verdim.

Şimdi böyle bi adam amiral seviyesine gelirdi dersek olmaz bence. Tayfa olmadan Zoro pert olurdu.

Sanji Baratiede ölürdü bence.Chopperda Doktorini korurken giderdi. Brook hariç hepsi ölürdü yani :D
Sanji, baratie'de ölmezdi çünkü mihawk gelmişti olay yerine. Zoro olmamış olsa don ve bütün adamlarını temizler bi çorba içer baratie'de sonrada yoluna devam ederdi :). Doktorine'den şüpheliyim ben. Gözüktüğünden çok daha güçlü olduğunu düşündüğüm için wapol'u alırdı demek istiyorum açıkçası. Sanji ve luffy dövüşeceği zaman eğer gücünüz yetmezse yardım ederim tarzı birşeyler söylüyordu veya öyle hatırlıyorum.

Sanji, baratie'de ölmezdi çünkü mihawk gelmişti olay yerine. Zoro olmamış olsa don ve bütün adamlarını temizler bi çorba içer baratie'de sonrada yoluna devam ederdi :). Doktorine'den şüpheliyim ben. Gözüktüğünden çok daha güçlü olduğunu düşündüğüm için wapol'u alırdı demek istiyorum açıkçası. Sanji ve luffy dövüşeceği zaman eğer gücünüz yetmezse yardım ederim tarzı birşeyler söylüyordu veya öyle hatırlıyorum.
Frankyde yaşardı. Luffy olmasa Robin arabastada ölecek cp9 elindeki bu koza güvenip kafalama İceberg'e falan dalmayacaktı e sonuçta olay Franky'e sıçramayacaktı temkinli olmaları açısından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık