Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

ciddi düşünürsek luffy ile karşılaşmasa hala mihawk ın peşinde olurdu olaki buldu!! mihawk ın bunu % 80 öldürme ihtimali var kalan %15 sakat bırakma ihtimali , % 5 ise hiç bulamama avare gibi dolaşma olasılıgına veriyorum grandline a girebiliceginden bile şüphem var :)

seviye olarak bişey kaybetmezdi tayfanın tek faydası zoroya açlıktan ölmesini engellemek ve güçlü rakipler bulmak ha mihawkdan aldıgı egitimide almamış olucaktı ama genede geçte olsa bu badass haline gelicektir

ciddi düşünürsek luffy ile karşılaşmasa hala mihawk ın peşinde olurdu olaki buldu!! mihawk ın bunu % 80 öldürme ihtimali var kalan %15 sakat bırakma ihtimali , % 5 ise hiç bulamama avare gibi dolaşma olasılıgına veriyorum grandline a girebiliceginden bile şüphem var :)

seviye olarak bişey kaybetmezdi tayfanın tek faydası zoroya açlıktan ölmesini engellemek ve güçlü rakipler bulmak ha mihawkdan aldıgı egitimide almamış olucaktı ama genede geçte olsa bu badass haline gelicektir
Luffy ile karşılaşmasa kurtulacaktı yani.Bırakın şu hayal alemini gerçekçi olun.Ne mihawk ı falan.

KK olurdu. Şaka şaka. Ne kk sı. Eğer tayfayla birlikte karşılaştığı adamlarla tek karşılaşsa zaten simdiye kadar yaşamazdı. Ölürdü.

Brook Moria'yı nasıl yensin low :) Usopp zaten iki eliyle .............. doğrultamaz :D
Brook yensin demedim biri yoldan geçerken yense gölgesini alıp laboon'u arayıp bulabilirdi.
Usopp zaten normal korsan olurdu East Blue'da ün yapsa denizin cesur savşçısıyım diye dolanırdı hayali gerçek olurdu.

Akai

Hala ezik korsanları avlardı dedim.İçinizde güç olabilir ama onu ortaya çıkarmanıza ilham olacak ya da yardımcı olacak insanlarla tanışmazsanız bir anlamı yok.Luffy de shanksla tanışmasa belki sıradan bir marine olurdu en fazla garp zoruyla o da :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık