Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoldyck vs Hayalet Takımı

kyoraku

Öncelikle kolay dövüş olma ihtimali yok her iki tarafta ağır kayıplar verecektir.

Maya zoldyck zamanında neteroyla dövüşmüş bu durumda chrollo dahil herkesi 1v1 yenmesi normal(yaşlı haliyle bile alır.)

Silva vs Uvogin ve nobunaga olsa Zeno vs Feitan ve phinks olsa kazanan taraflar bence zoldyckler olur.Silva Model ve Knuckle indiremediği cheetuyu tekliyor.Feitan bile ne kadar uğraştı bir komutan karşısında.Geriye kalanları da İllumi ve Killua toplar bence.

Not:Hisokayı eklemedim o da olsaydı işler değişebilirdi.

Unknown

Pariston orada Başkan "Emsalsiz derecede güçlü olduğu için güçsüzleri anlamıyordu.." diyor. Adam Ging ile birlikte burçların içinde ayrılan iki kişiden biri. Güçsüz olması ihtimal dahilinde bile değil bence. Tahminen Ging ve Pariston üç aşağı beş yukarı Chrollo kadar vardır.
İşte biri güç olarak diğeride Zeka olarak ayrılmış durumda benim gözümde.Ama onun dışında ben oradan "güçsüz" olarak kendini gösterdiğini düşünüyorum.Benim tahminimde Pariston güç olarak çok düşük strateji olarak aşmış biri Ging zaten belli..Dövüşleri ve hikayesi stratejiye dayalı bir seride herkezin canavar olması bana mantıksız geliyor.Bazılarıda zekasıyla bir yerlere gelebilmeli.

Zoldyckler baya oy almış ama bence Örümcekler tokatlar O Zeno'nun dedesi kim onu bilmiyorum anime de yok. Mangada geçiyor herhalde. Onun gormemiştim ama yinede Örümcekler baya güçlü.

Zoldyckler deli dehşet olsada hayalet takımı sayı olarak çok fazla. Bu yüzden hayalet alır diyorum. Zaten Lucilfer gördüğümüz kadarıyla iki tane kıdemliyi tutabiliyor. Bu takımda daha Hisoka,Feitan ve daha ne cevherler var kim bilir.

kör topal

O küçük kız killiuanın emrindeyse zoldyck alır gonuda o iyileştirdi zaten hayvan gibi bişey o

Luciferin ciddi olduğu zaman zenoyu alabileceğini zeno kendi söylemişti killuanin kardeşi siyah saçli küçük kiz savaşicaksa çok rahat zoldyclar alir ama diğer türlü hayalet takimi alir gibime geliyor

Luciferin ciddi olduğu zaman zenoyu alabileceğini zeno kendi söylemişti killuanin kardeşi siyah saçli küçük kiz savaşicaksa çok rahat zoldyclar alir ama diğer türlü hayalet takimi alir gibime geliyor
Zeno öyle bir şey demedi Lucifer'e. Zeno 'Eğer teke tek dövüşseydik yine ben alırdım ama ciddi dövüşseydin belki değişebilirdi.' demişti. Buradan Lucifer'in alacağını çıkarmak mantıksız. Bence Zeno Lucifer'e yenilmez ayrıca.

Zeno öyle bir şey demedi Lucifer'e. Zeno 'Eğer teke tek dövüşseydik yine ben alırdım ama ciddi dövüşseydin belki değişebilirdi.' demişti. Buradan Lucifer'in alacağını çıkarmak mantıksız. Bence Zeno Lucifer'e yenilmez ayrıca.
aydinlattiğin için sağol ama ayni adam çekinmeden bi boşluk bulduğunda beni öldürebilirsin diyor madem tek alacağini düşünüyor neden 2 kişiyken bi boşluk bulursan beni öldür diyor okadar güçlüyse ciddi bi şekilde dövüşüp onu alabilir ?

aydinlattiğin için sağol ama ayni adam çekinmeden bi boşluk bulduğunda beni öldürebilirsin diyor madem tek alacağini düşünüyor neden 2 kişiyken bi boşluk bulursan beni öldür diyor okadar güçlüyse ciddi bi şekilde dövüşüp onu alabilir ?
Neden 2 kişiyken tek başına dalmasını bekliyorsun ki? Bu adamlar suikastçi ailesinden. Bunların onur,gurur vb. sebeplerden işlerini kenara atacağını düşünmüyorum. Ayrıca Silva da o dövüşte pek bir şey yapmadı. Lucifer'i de o duvara zımbalayan Zeno'ydu. Ondan sonra da elinden kurulması zor olurdu ama Silva'ya saldır dedi. Yine Lucifer'i o kadar öldürmek isteseler onu sağ çıkarmazlardı oradan ama iş olarak baktıkları için git dediler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık