Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoldyck vs Hayalet Takımı

Ayni seyi bende dusundum. Hatta mangada hikaye biraz ilerleyince yeni bir 12 burc vs Hayalet takimi konusu acacaktim. :ehe:
Zoldycklar sadece bir aile her uye cok buyuk guclere sahip olacak diye birsey yok. Ama hayalet takimi guclulerin olusturdugu bir takim.
Hayalet takımı sadece güçlülerden ibaret değil. Sadece yetenekleri iş gördüğü için olan da var.

Hayalet takımı sadece güçlülerden ibaret değil. Sadece yetenekleri iş gördüğü için olan da var.
Yetenekleri değişik olanlar bile inanılmaz güçlü hayalet takımında. Misal iplikçi kız, Chrollo'ya dokunursan seni dünyanın sonuna kadar kovalarım diyor Hisoka'ya. Arada bir Feitan'a falan atarlanıyor. Elinde süpürge tutan hatun bile ortalama üzeri bir güce sahip. En zayıf örümcek Kalluto'dur bana göre.

Unknown

ciddimisin ?
Bence hepsi güçlüdür ama bir çoğunun arasında uçurum olabilir misal hisoka puanlama yaparken
65 70 75 90 gibi :ehe:
Bana öyle geliyor adını hatırlamadığım ve Burçta Sıçan ı temsil eden arkadaş mesela bana göre güçsüz.Netero güçsüzleri anlamıyor gibi birşey diyordu.Ayrıca Hisoka nın oyuncak listesinde yoktu.O adam daha çok zekasıyla iş yapıyor belli ki..

Yetenekleri değişik olanlar bile inanılmaz güçlü hayalet takımında. Misal iplikçi kız, Chrollo'ya dokunursan seni dünyanın sonuna kadar kovalarım diyor Hisoka'ya. Arada bir Feitan'a falan atarlanıyor. Elinde süpürge tutan hatun bile ortalama üzeri bir güce sahip. En zayıf örümcek Kalluto'dur bana göre.
Güçlüdür güçsüzdür ona birşey demiyorum ama yaparım demekle onu eyleme dökmek aynı şey değil.Kişisel görüşlerle güç kıstası yapmak pek mantıklı değil..

Nami de Luffy'e vurup duruyor.

Bana öyle geliyor adını hatırlamadığım ve Burçta Sıçan ı temsil eden arkadaş mesela bana göre güçsüz.Netero güçsüzleri anlamıyor gibi birşey diyordu.Ayrıca Hisoka nın oyuncak listesinde yoktu.O adam daha çok zekasıyla iş yapıyor belli ki..
Pariston orada Başkan "Emsalsiz derecede güçlü olduğu için güçsüzleri anlamıyordu.." diyor. Adam Ging ile birlikte burçların içinde ayrılan iki kişiden biri. Güçsüz olması ihtimal dahilinde bile değil bence. Tahminen Ging ve Pariston üç aşağı beş yukarı Chrollo kadar vardır.

Pariston orada Başkan "Emsalsiz derecede güçlü olduğu için güçsüzleri anlamıyordu.." diyor. Adam Ging ile birlikte burçların içinde ayrılan iki kişiden biri. Güçsüz olması ihtimal dahilinde bile değil bence. Tahminen Ging ve Pariston üç aşağı beş yukarı Chrollo kadar vardır.
Bence Ging, Luffy gibi yani güçlü ama iş ciddiye binince gücü katlanan biri. Normal hali Chrollo kadar vardır. Ama ciddileşince başkanla eşit hatta daha yukarı bile olabilir.
Pariston da bence güçlü ama Ging kadar değil, ama bu eksiğini zekasıyla tamamlıyor gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık