Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Z vs. Donquixote Doflamingp

Kim kazanır?

• Z

Kullanılan: 2 100.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Doflamingo, Aokiji'ye dair bir şeyler duyuyor ama ne olduğunu bilmiyor. Zaten Aokiji'nin yanında işbirliği yaptığı BB bile onun ne idüğünü bilmiyor. Velhasılıkelam o bölümde Doflamingo'nun gücüne dair negatif bir çıkarım yapılamaz. Adam bariz amiral dengi işte. Jozu'ya olan şeyin aynısını çizmiş mangaka. Demiş ki, bak Jozu Amiral durdurabilecek seviyede bir karakter. Ama arkası dönükken Amirali engelleyemeyecek kadar da zayıf. Sonra demiş ki, Doflamingo ise arkası dönükken bile Amiralin saldırısını durdurabilecek bir güce sahip. Üstüne mangaka bu iki karakteri karşı karşıya çizmiş ve Doflamingo'ya 2 parmak hareketi ile Jozu'ya binme imkanı tanımış. Bundan sonrası okuyucunun kendi fantezisidir. Bana göre ise her şey çok net bir şekilde ortada duruyor. Adam Doflamingo'ya amiral seviyesi dedirtmek için daha ne çizsin? 10 yıllık hükümranlığını kurtarmak için acil karar alıp hareket etmesi gerekirken kıçı kırık Smoker'ı öldürmek için 10 gün Aokiji ile vs atsın? Aokiji madem o daha güçlüydü, niye Smoker'a o, marinenin en tehlikeli düşmanı, şimdi durdurulmazsa sonradan durdurulması imkansız olur, Akainu'ya söyle peşine Amiralleri taksın diyor ve kendisi hiçbir şey yapamıyor. Yapmıyor değil bak, yapamıyor ki bunu söylüyor.
Yapamıyor demek çok yanlış , adam eli cebinde buza çevirdi ve o sahneye tekrar bakın Dof bir hamle daha yapsa Kuzan hiç tereddütsüz dalacak gibi gözlerine bakıyor adamın , Dof'ta adamın kararlı olduğunu görünce savaşmak istemiyor.
Sahnenin çizilme amacı farklı Dof' u durduracak Luffy ise Kuzan sadece doldurma rol oynar.

Dof orada korkmuyor aksine gülerek Smokere dalmaya devam ediyor.

O sahnede mangaka açıkça 2 karakterinde karizmasını çizdirmedi , Dof kolay lokma değil ama bence orada savaşsa Kuzan kesin %100 gebertirdi.

Vay be görüyormusun hem dövüp hem Law'ın planını çözümlüyor helal olsun adama. Aizen halt yemiş bu adamın yanında.:fool:

Öncelikle Kaçıyor lafı işin esprisi bunu belirteyim.
Dof'un Kuzan'a söylediği sözler ne anlam ifade ediyor peki sorabilirmiyim.Adama itibar mı kazandırdı,güç takviyesi mi yaptı.Adam o lafları söylese ne söylemese ne.Küçükken az mı dayak yediğimiz büyüklerin yanından uzaklaşırken küfür ettik.Şahsen benim çocukluğum bu senaryo üzerine kurulu.Olayda aynı bu şekilde gelişiyor.
Eğer kendine güveniyorsa Kuzan uza lan buradan kerata dedikten sonra bir aksiyonunu görürdük.Demek ki kendine güvenmiyor,üstelik karşısındaki tek kollu tek bacaklı bir amiral.Şimdi planı vardı yok buydu laflarına hiç gerek yok.

Ayrıca diyorsun ki Kuzan'ın gelmesi birşeyi değiştirmedi.Yahu adam 10 sn geç kalsa şu anda Smoker'ın helvasını yiyor olurduk.Dof Punk Hazard,Joker,deneyler...hakkında bu kadar bilgi edinen birini sağ bırakır mıydı sanıyorsun.Kendi söyledi zaten 'son duanı et Smoker' diye ama ne oldu devamında peki...?

Bi adam aynı anda 2 işi yapamaz mı Luffy her dövüşden teknik kapıyor ama bu adam hem birinin üstüne çıkıp hem düşünemiyor ilgin.

Dof orada diyor ki akıllı ol Kuzan ne işlere girdiğini biliyorum buralarda ben egemenim ayağını denk ala ama şu anda gitmem gerek diyor. Onları okuyupda bunları çıkarmayan bence yanlı bakıyordur.Yener yenemez mesele değil ancak K.hakisi olup üstelik bu güç seviyesinde olup amiralden kaçacağını düşünmüyorum.

En önemli etkeni konuşmaya gerek yok demişsin bu dahada ilginç.

Doflamingo, Aokiji'ye dair bir şeyler duyuyor ama ne olduğunu bilmiyor. Zaten Aokiji'nin yanında işbirliği yaptığı BB bile onun ne idüğünü bilmiyor. Velhasılıkelam o bölümde Doflamingo'nun gücüne dair negatif bir çıkarım yapılamaz. Adam bariz amiral dengi işte. Jozu'ya olan şeyin aynısını çizmiş mangaka. Demiş ki, bak Jozu Amiral durdurabilecek seviyede bir karakter. Ama arkası dönükken Amirali engelleyemeyecek kadar da zayıf. Sonra demiş ki, Doflamingo ise arkası dönükken bile Amiralin saldırısını durdurabilecek bir güce sahip. Üstüne mangaka bu iki karakteri karşı karşıya çizmiş ve Doflamingo'ya 2 parmak hareketi ile Jozu'ya binme imkanı tanımış. Bundan sonrası okuyucunun kendi fantezisidir. Bana göre ise her şey çok net bir şekilde ortada duruyor. Adam Doflamingo'ya amiral seviyesi dedirtmek için daha ne çizsin? 10 yıllık hükümranlığını kurtarmak için acil karar alıp hareket etmesi gerekirken kıçı kırık Smoker'ı öldürmek için 10 gün Aokiji ile vs atsın? Aokiji madem o daha güçlüydü, niye Smoker'a o, marinenin en tehlikeli düşmanı, şimdi durdurulmazsa sonradan durdurulması imkansız olur, Akainu'ya söyle peşine Amiralleri taksın diyor ve kendisi hiçbir şey yapamıyor. Yapmıyor değil bak, yapamıyor ki bunu söylüyor.
Yanlış anlamışsın demek istediğimi virgül olmadığı için sanırım ben orda Dofun herşeyi bildiğini söylemek istemiştim.

Yapamıyor demek çok yanlış , adam eli cebinde buza çevirdi ve o sahneye tekrar bakın Dof bir hamle daha yapsa Kuzan hiç tereddütsüz dalacak gibi gözlerine bakıyor adamın , Dof'ta adamın kararlı olduğunu görünce savaşmak istemiyor.
Sahnenin çizilme amacı farklı Dof' u durduracak Luffy ise Kuzan sadece doldurma rol oynar.

Dof orada korkmuyor aksine gülerek Smokere dalmaya devam ediyor.

O sahnede mangaka açıkça 2 karakterinde karizmasını çizdirmedi , Dof kolay lokma değil ama bence orada savaşsa Kuzan kesin %100 gebertirdi.
+1
Doflamingo ile dövüşmesi için tek sebep Smoker'dı onu da elinden aldı. Üstelik eski bir denizci.

legend_luffyy

Bence zetto sensei alir diyotlrumm cünkü adamın neler yaptigi gorduk aslinda fufuda guce baktigimda oda fena degil ama zetto zorlanacagi kesin zettoya oy verdim zetto senseii anamm bizim simsari gucumsedimmi aceppp:-(

Jakka

zatene z'nin tayfasını katleden ve kolunu alan shibinin dof'tan başka biri olacağına ihtimal vermiyorum.

Zephyr'in gücü hemen hemen Luffy ile eşitti. Luffy'nin Doflamingo'yu yenmesi içinse güçlenmeye ihtiyacı var gibi görünüyor. Yani Doflamingo muhtemelen Luffy'nin önce kendisinden güçsüz olup dövüşe dövüşe aşacağı arc düşmanlarından biri olacak. Bu nedenle Doflamingo diyorum.

Doflamingo alır. Ayrıca Ilgaz-Sama'dan boşalan Doflamingo Fan Club'ın başına geçen Cool abimize selam olsun :respect:
Yeni gördüm mesajı :artiz:, Akainu çıkana kadar meydana yeni favorim Doffy'dir, ama Invictus kadar değil tabi.
Parantez içinde ne yazıyorsa o.

10 küsür kişi Zetto demiş yorumlar hep Dofy diyor .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık