Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Z vs. Donquixote Doflamingp

Kim kazanır?

• Z

Kullanılan: 2 100.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Güzel bir eşleştirme olmuş.
Zephry gücünü iyi kullanabilen birisi. Doflamingo'da öyle. Busoshoku seviyeleri de eşittir bence. Yaşlılığın verdiği büyük dezavantajdan dolayı Doflamingo bu vs'yi alır diye düşünüyorum.

Benim Punk hazard'da 698-699'uncu sayılarda algıladığım şey Doflamingo amiral seviyesinde birisi değil. Ya da aynı seviyede olduğu kişiyle dövüşmeyecek kadar karaktersiz birisi.

zetto ilaç sorunu olmasa dofa karşı şansı olabilir ama opZ filmindeki haliyle gelicekse doflamingo biçer

Hacı daha nasıl algılayalım.Dof Smoker'a seni asacam,kesecem naraları atıyor,Kuzan gelince planımı değiştirmek zorundayım diyip arkasına bile bakmadan tüyüyor.

@Bu karşılaşmada oyum Dof'a ama Zetto'nun gençliğini Dof ile karşılaştırmak komik bir durum.

Güzel bir eşleştirme olmuş.

Benim
Punk hazard'da 698-699'uncu sayılarda algıladığım şey Doflamingo amiral seviyesinde birisi değil. Ya da aynı seviyede olduğu kişiyle dövüşmeyecek kadar karaktersiz birisi.

Adam kaçıyor dediğiniz sahnede Kuzana resmen neler yaptığını biliyorum hınzır seni seni diyor. Aynı zamanda çok zeki bir kişi olduğunu bildiğimiz Dof Smokeri döverken Lawın planını anlayıp hızlıca Dressrosaya gidiyor ki Kuzanın gelmesi bir şey değiştirmedi hatta Dofun planına bir amiralin karışmasına neden oldu ki Dof bunu da hesaplamış zaten.

Şöylede bir gerçek var birileri evine saldırmaya giderken dışarıda uzun soluklu bir dövüş yapamazsın.

Adam kaçıyor dediğiniz sahnede Kuzana resmen neler yaptığını biliyorum hınzır seni seni diyor. Aynı zamanda çok zeki bir kişi olduğunu bildiğimiz Dof Smokeri döverken Lawın planını anlayıp hızlıca Dressrosaya gidiyor ki Kuzanın gelmesi bir şey değiştirmedi hatta Dofun planına bir amiralin karışmasına neden oldu ki Dof bunu da hesaplamış zaten.

Şöylede bir gerçek var birileri evine saldırmaya giderken dışarıda uzun soluklu bir dövüş yapamazsın.
Doflamingo söylentilerin pek hoş olmadığını söylüyor. Hemen öncesinde "Sen şuanda nesin Kuzan?" diyor. Yani Doflamingo'nun da Kuzan hakkında net birşey bildiği yok. Yeni dünyada çıkan söylentileri Doflamingo'da duymuş işte. ;)

Doflamingo söylentilerin pek hoş olmadığını söylüyor. Hemen öncesinde "Sen şuanda nesin Kuzan?" diyor. Yani Doflamingo'nun da Kuzan hakkında net birşey bildiği yok. Yeni dünyada çıkan söylentileri Doflamingo'da duymuş işte. ;)
Yeni Dünyanın en büyük yer altı simsarı sence söylentileri sadece duymuş mu yoksa söylentileri yayan onun adamları mı?

Yeni Dünyanın en büyük yer altı simsarı sence söylentileri sadece duymuş mu yoksa söylentileri yayan onun adamları mı?
İşi gücü yok Kuzan hakkında ki dedikoduları yayacak demek. Eline ne geçer diye düşündüm de hiçbirşey geçmez herhalde.
Neyse konu daha fazla sapmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık