Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Katılıyorum kesinlikle, Sabo sever birini görmek çok güzel .:D Zoro falan traş kalır reisin yanında.
Zoro dünyanın en güçlü kılıç ustası olacak.
Seri sonunda EN ünvanlarından birine sahip olacak.
Bir kişiyi Korsanlar Kralı yapacak kişidir.

Sabo nedir? Dragonun peşinde gidiyor. Dragon bile hedefine Luffy sayesinde dolaylı yoldan Zoro sayesinde ulaşacak.

Seri sonunda Luffy en güçlü adam olacak. Luffy > Dragon. Luffynin sağ kolu da Dragonun sağ kolundan güçlü olacak Zoro > Sabo. Seri boyunca hep böyle oldu gene böyle olacak. Hiç bir oluşumun sağ kolu Zoro'dan güçlü olamayacak.

Kid, Roger ve Beyazsakal gibi Luffy ile iki kral olarak anılacak bir adam... İkinci oyumu da Zoro'ya vermişim, Zoro'yu severim ama Kid'in daha yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum.

Delil? Kabul etmeyeceksin ama yazayım.
Potansiyel için ilk olarak çocukluklarına bakalım. Bir tarafta şehrin altını üstüne getiren, yeri geldiğinde korsanlara kafa atan bir çocukluk. Öbür tarafta sabahtan akşama kadar tahta kılıç sallayıp duran, ağırlık kaldıran ve merdivenden düşüp ölebilecek seviyede bir hanım kardeşimize yenilen bir çocukluk.
Gençlik; bir tarafta 2 yıl boyunca yonko komutanı seviyesinde birinden eğitim alıp taş kestiği için yere göğe sığdırılamayan biri.
Öbür tarafta seride gördüğümüz en güçlü oluşumlardan birinde belirli bir yere gelmiş, dünyanın en çok aranan adamının sağ kolu olmuş, ve ondan eğitim almış, yonko komutanı tekleyen, hakiyi daha önce görmediğiniz şekliyle kullanabilen ve ateş meyvesini bileğinin hakkıyla kazanan biri.
Katılıyorum kesinlikle, Sabo sever birini görmek çok güzel .:D Zoro falan traş kalır reisin yanında.
Zoro çöllerde mecnun ola dursun, Sabo Wg'ye savaş ilanı için hükumetin merkezine sızıp amiraller ile savaşıyor:D yeterince açık aslında herşey ama insanımız fazla duygusal.

Delil? Kabul etmeyeceksin ama yazayım.
Potansiyel için ilk olarak çocukluklarına bakalım. Bir tarafta şehrin altını üstüne getiren, yeri geldiğinde korsanlara kafa atan bir çocukluk. Öbür tarafta sabahtan akşama kadar tahta kılıç sallayıp duran, ağırlık kaldıran ve merdivenden düşüp ölebilecek seviyede bir hanım kardeşimize yenilen bir çocukluk.
Gençlik; bir tarafta 2 yıl boyunca yonko komutanı seviyesinde birinden eğitim alıp taş kestiği için yere göğe sığdırılamayan biri.
Öbür tarafta seride gördüğümüz en güçlü oluşumlardan birinde belirli bir yere gelmiş, dünyanın en çok aranan adamının sağ kolu olmuş, ve ondan eğitim almış, yonko komutanı tekleyen, hakiyi daha önce görmediğiniz şekliyle kullanabilen ve ateş meyvesini bileğinin hakkıyla kazanan biri.

Zoro çöllerde mecnun ola dursun, Sabo Wg'ye savaş ilanı için hükumetin merkezine sızıp amiraller ile savaşıyor:D yeterince açık aslında herşey ama insanımız fazla duygusal.
Sabibas güzel yerlere gelecek biri ama kalınlaştırdığım cevap yüzünden yazdıklarına odaklanamadım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık