Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Zoro 183
Kid 103
Sabo 123
Fazla duygusal yaklaşılmış ankete. Sabo göründüğü kadarıyla bile ikilinin toplamından daha fazla potansiyele sahip. El insaf. ''Ama Lolo 2. ana karakter'' gibi önermeler gerçeklikten çoookkk uzak maalesef.
Sabo nasıl daha fazla? Haydi Zoro'yu çok görmedik ama Kid bildiğin Luffy gibi.

Kid'i Luffy gibi görmenin nedenini anlamadım. Biraz açabilir misin?
Krla haki sahibi, Kaido gibi birisine kaybetmesine rağmen adamı olmuyor hatta ben indireceğim diyor. Üstüne hem Shanks hem de Big Mom'a meydan okuyor. Big Mom'dan bir şey alıp bir komutanına yara açıyor. Direk Luffy gibi birisi değil tabi ki ama gayet potansiyel sahibi. Sabo nasıl hem Zoro hem Kid'in toplamından fazla potansiyele sahip olabiliyor?

Krla haki sahibi, Kaido gibi birisine kaybetmesine rağmen adamı olmuyor hatta ben indireceğim diyor. Üstüne hem Shanks hem de Big Mom'a meydan okuyor. Big Mom'dan bir şey alıp bir komutanına yara açıyor. Direk Luffy gibi birisi değil tabi ki ama gayet potansiyel sahibi. Sabo nasıl hem Zoro hem Kid'in toplamından fazla potansiyele sahip olabiliyor?
Kral hakinin çöp bayıltmaktan başka bir şeyini görmedik. Kaidoyu ben indireceğim demek o güce sahip olduğunu göstermez aptal olduğunu gösterir. Yara açıp bir şey alıp kaçmak potansiyel belirtisi olarak görebileceğim bir şey değil. Bkz:Luffy 2 komutan indirdi ama hala tam o seviyede değil.
Sabo meyveyi yemesinin üstünden saatler geçmeden amiralle dalaşıp(amirale sılaş atmak gibi değil), koramiral ve yonko komutanı tekliyor. Üstelik hakinin hiç görmediğimiz kullanım şeklini kullanıyor, Luffy'nin kendinden güçlü abisi vs diye gider. Yani çok yakından ilgilendiğim bir karakter değil ama Kid ve Zoro gibilerle kıyaslanabilecek biri olmadığını düşünüyorum.

Sabo meyveyi yemesinin üstünden saatler geçmeden amiralle dalaşıp(amirale sılaş atmak gibi değil), koramiral ve yonko komutanı tekliyor. Üstelik hakinin hiç görmediğimiz kullanım şeklini kullanıyor, Luffy'nin kendinden güçlü abisi vs diye gider. Yani çok yakından ilgilendiğim bir karakter değil ama Kid ve Zoro gibilerle kıyaslanabilecek biri olmadığını düşünüyorum.
Senin kendi çıkarımların o komutan seviyesinde değil demen. Gayet komutan seviyesinde şu an. Ona eşit çizilen ise bir Kid var mangada. Kaido'yu yeneceğini söyleyen Kid mal ise o kadar denizci arasından Kuma'yı kurtaracağını söyleyen Sabo da maldır. Amiral ile dalaşmasının ise Luffy ile Fujitora'nın dövüşmesinden farkı yok. Koramiral teklemesi ise Barto bile tekliyordu :D Burgess'in seviyesini bile tam olarak bilmiyoruz.

Kral haki mevzusunda ise çöp bayılmaktan fazlası olacağını hepimiz biliyoruz.

Zoro 183
Kid 103
Sabo 123
Fazla duygusal yaklaşılmış ankete. Sabo göründüğü kadarıyla bile ikilinin toplamından daha fazla potansiyele sahip. El insaf. ''Ama Lolo 2. ana karakter'' gibi önermeler gerçeklikten çoookkk uzak maalesef.
Sabonun neyini gördün potansiyellik? Meyvesine rağmen fujiyle baş edemiyor :D Ver o meyveyi Zoro'ya ortada Fuji kalmaz.

Senin kendi çıkarımların o komutan seviyesinde değil demen. Gayet komutan seviyesinde şu an. Ona eşit çizilen ise bir Kid var mangada. Kaido'yu yeneceğini söyleyen Kid mal ise o kadar denizci arasından Kuma'yı kurtaracağını söyleyen Sabo da maldır. Amiral ile dalaşmasının ise Luffy ile Fujitora'nın dövüşmesinden farkı yok. Koramiral teklemesi ise Barto bile tekliyordu :D Burgess'in seviyesini bile tam olarak bilmiyoruz.

Kral haki mevzusunda ise çöp bayılmaktan fazlası olacağını hepimiz biliyoruz.
Komutan seviyesi dediğimiz adam cebinden bir şeyler çıkartmadan king veya şiryu tokatlar diyemiyorsak pek o seviyede diyemeyiz. Sanji de Zoro ile eşit çiziliyor ama eşit olmadıklarını biliyoruz. (s>z) kurtarma operasyonu ile yonko devirmek arasındaki farkı bildiğini biliyorum. Luffy dövüşü senin yorumun. Bb gibi temkinli biri adamını tek başına Dof gibi birinin bölgesine solo gönderiyor ise pekala boş değildir.
Haki ile ilgili bilgi değil inanca sahibiz. Bilgi:çöp bayıltmak, Chinjaoda bile olması vs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık