Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Komutan seviyesi dediğimiz adam cebinden bir şeyler çıkartmadan king veya şiryu tokatlar diyemiyorsak pek o seviyede diyemeyiz. Sanji de Zoro ile eşit çiziliyor ama eşit olmadıklarını biliyoruz. (s>z) kurtarma operasyonu ile yonko devirmek arasındaki farkı bildiğini biliyorum. Luffy dövüşü senin yorumun. Bb gibi temkinli biri adamını tek başına Dof gibi birinin bölgesine solo gönderiyor ise pekala boş değildir.
Haki ile ilgili bilgi değil inanca sahibiz. Bilgi:çöp bayıltmak, Chinjaoda bile olması vs.
Luffy dövüşü nasıl benim yorumum. Kata bile kaybettiğini kabul ediyor. Ayrıca komutan seviyesi diye her komutanı rahatlıkla alacak mı? Kurtarma operasyonu ve yonko devirmek arasında fark var evet ama karşılarına aldıkları amiraller ve cp-0. Cp-0 dediğimiz örgüt hani başka bir yonko'nun kaçmasına neden oluyor. Üstüne Amiraller var. Kaldı ki amiraller ile dövüşüyorlar şu an bakalım nasıl sonuç çıkacak.

Olası Kral Haki, kılıç ustası, Zoan meyvesi, Zou'yu yönetmesi falan filan derken cidden potansiyelli kerata.

Luffy dövüşü nasıl benim yorumum. Kata bile kaybettiğini kabul ediyor. Ayrıca komutan seviyesi diye her komutanı rahatlıkla alacak mı? Kurtarma operasyonu ve yonko devirmek arasında fark var evet ama karşılarına aldıkları amiraller ve cp-0. Cp-0 dediğimiz örgüt hani başka bir yonko'nun kaçmasına neden oluyor. Üstüne Amiraller var. Kaldı ki amiraller ile dövüşüyorlar şu an bakalım nasıl sonuç çıkacak.

Olası Kral Haki, kılıç ustası, Zoan meyvesi, Zou'yu yönetmesi falan filan derken cidden potansiyelli kerata.
kata için olanı değil luffyvs fuji, sabo vs fuji için dediğine senin yorumun dedim. Yoksa kata konusunda problemim yok.
Yakalanırsa bizim yaralıyüz baya bu söylediklerimi bana yedirmiş olur. bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık