Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Atlattırmayacakta ne yapacak.Denizciler bile diyor devrimin 2 numarasına böyle bi meyve kaptırmamalıydık diye.
Denizciler dese ne olur onlar her şeyi abartmayı seven tipler.Amirallerin meyvelere bak hepsi efsane yetenekler hiçbiriyle mera merayı kıyaslamam bile.Amiralin,yonkounun karşısına çık bakalım adamlar mera mera falan dinler mi?Aaa Mera meraya sahip dur kaçayım.

Bebelik hallerinde Ace meyveliymiş gibi konuşmuşsun. Olsa olsa Ace'den bir kaç seviye üstün durumdadır şu anda.
Ace ve Sabo meyvesiz denklerdi zaten. Sonradan Ace meyve ile gelişmiş, görüyoruz ki Sabo da haki ile. Ace ölmeden önce kim daha çok gelişmiştir bilemem. Sabo meyve yediği için varolan potansiyel katlanıyor diye düşünüyorum. Bunu düşünmem yanlış mı?

Roronoa Zoro

Ace ve Sabo meyvesiz denklerdi zaten. Sonradan Ace meyve ile gelişmiş, görüyoruz ki Sabo da haki ile. Ace ölmeden önce kim daha çok gelişmiştir bilemem. Sabo meyve yediği için varolan potansiyel katlanıyor diye düşünüyorum. Bunu düşünmem yanlış mı?
Bence yanlış. Grand Line'da, Doğu Mavi'de karıncalar kralı olmak istiyorsa o meyve bir işe yarayabilir; yoksa çöp.
3 milyonluk adamı da 400 milyonluk yapar, 350 milyonluk adamı da. Ateş yerine mamut meyvesi gibi bi' şey yeseydi de canavarı görseydik...

e.oda denizcilere alt yapıdan cobyi verdi, korsanlara luffyi verdi, devrimcilere saboyu verdi. en yüksek 3 potansiyel bunların.

denizcilerde cobyi sectim ankette sıkıntı yok. devrimcilerde saboyu sectim ankette sıkıntı yok. korsanlarda luffyi koyamıyorsak, ya kiddi yada zoro ama kiddin seytan meyvesine abanacagını düşünürsek east bluedan elinde kılıcla cıkan zoro eger rayleigh kadar olucaksa ben oyumu ona veririm... ha birde zoro fanlıkta var tabi :D

Mangaka bunu çizmiş. Hala Sabo aynı kalacak meyve işine yaramayacak diyenler var.
Tabi böyle bir şey düşünebilirsin ama şunu gördükten sonra da devam edersen Sabo 100 bölüm sonra seni yanıltacaktır büyük ihtimal.
Yahu bu adam Sopayla vuruyordu zaten. Artık vurdu mu yakacak. Daha ne ekstra kazansın zaten.

Meyve yemese Garp gibi meyvesiz yardıracaktı bu adam. Şimdi vurdu mu üstüne yakacak
Ejder teknikleri var. Üstüne ateş meyvesi yemiş. Tesadüf mü? :)
O teknikler ateşli ateşli olacak işte.

Ace önce güzel bir logia bulmuş.Grand line'ın ilk yarısını tek bir darbe bile yemeden geçmiştir.New World'dede kapağı Wb'ye atmış.İnsanlar Wb'nin adını duyunca bile Wb korsanlarına dokunmaya korkuyor Wb gelipte bizi katleder diye.Ace'in çok fazla ciddi savaşa girdiğinide sanmyorum.Enel'de aynı şekilde güzel bir logia yemiş hayatı boyuncada ona dokunan olmamış.Enel girdiği ilk savaşı kaybetti.Ace'te gördüğümz kadarı ile girdiği ilk ciddi savaşta berabere kalıyor 2.sinde kaybediyor 3.sünde ise karnı deşilip öldürülüyor.

Sabo'nun devrimcilerden yalnızca haki eğitimi aldığını da sanmıyorum.Sabo ajan olarak eğitilmiş olabilir.Gerilla olarak eğitilmiş olabilir.Askeri bir eğitim almış olabilir.Belki hepsini birlikte almış olabilir.Taktik,strateji,lojistik,silah vs eğitimler almıştır hatta.Asimetrik savaş konusunda falan Ace'e göre de çok daha bilgilidir.Ayrıca en büyük avantajı kibirli bir karakter değil dokunulmaz olmadığının farkında.

2 karakter aynı şekilde eğitim alsalar Ace ve Sabo bir süre eşit gitseler de sonra Ace D. olmanın verdiği avantajla Sabo'yu sollar.Ancak seride olay örgüsü içinde Sabo Mera Mera'yı yemeden bile Ace'ten çok daha üstün bir imaj çiziyordu.

Son düzenleme:
Ben Ray gibi Garp adamlara çok saygı duyuyorum. Meyvesiz muazzam güçler. Kid belki yonko seviyesi olur, Law, Drake, Apo vs belki olur . Ama meyveli bunlar. Meyve olmasa da olurlar diyemem açıkçası. Luffy için derim . Çünkü en sağlam hakinin onda olduğunu düşünüyorum (potansiyel) Doruki, hız vs kasıp gene en tepede olurdu bence. Coby de gene meyvesiz amiral olamaz bence.

Bu yüzden meyvesiz de yonko olur dediğim Sabo, Zoro, Zoro'ya yakın olur dediğim Sanji bence en potansiyeli adamlar.

Son düzenleme:
Normalde

1 Kaido
2 Doflamingo
3 Weeble

Ancak ankette bunlar yok maalesef. Ankete göre ise

1 Coby
2 Usopp
3 Smoker

Olmalı. Eksilerden gelip yükselen ve yükselecek olan karakterler çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık