Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Seri sonunda zirvede kimler olcak deseler Saboya gözüm kapalı oynarım. Ne demek Sabo sınıra ulaşmış? Amiraller 50 küsür yaşında adamlar. Bu herif 22 yaşında bunlara aşık atar hale gelmiş. 30-40 yaşında Sabo = Yaratık. Rogerı geçse ''yok olmaz öyle şey'' demem yani. Sabo bu listedeki herkesi net olarak yer ve hiç biri yetişemez bu adama benim görüşüm budur. Haki olarak bu adamı geçebilen çıkar mı bu listeden hiç sanmam. Çoğu yaklaşamaz bile.
Biz de kendi görüşümüzü söyleyelim o zaman. :a:
Seri Sonu
Luffy>Kid>Sabo=Zoro

Ace KK Potansiyelciler bitmeden Sabo KK Potansiyel başladı. Ulan yonkousu ayrı,Sabosu ayrı,Süpernovası ayrı,Amiralleri ayrı bir yerden geliyor. Roger ne ballı adammış vesselam Garp-Wb dışında POTANSİYELLİ rakibi,düşmanı yokmuş, Rayleigh'i de almış arkasına sonra oh kralım ben..

Ace KK Potansiyelciler bitmeden Sabo KK Potansiyel başladı. Ulan yonkousu ayrı,Sabosu ayrı,Süpernovası ayrı,Amiralleri ayrı bir yerden geliyor. Roger ne ballı adammış vesselam Garp-Wb dışında POTANSİYELLİ rakibi,düşmanı yokmuş, Rayleigh'i de almış arkasına sonra oh kralım ben..
Geleceğin Yonkou'su bile tayfasında.
Roger'ın tayfa sağlam. :beli:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık