Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ödül Tahminleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy 450
Zoro 190
Sanji 150
geri kalanların ödüllerinde çok bir artış beklemiyorum en fazla 20-30 oynarlar.Bence ödüller bu civarlarda olur.Ama gönül istemez mi ki Luffy şöyle 520 olsun Zoro 220-240 olsun Sanji 200 olsun ister tabi :D böyle olursa daha güzel olur ama ilk etapta olmaz gibi :D

Şu ödülleri güce göre verseler keşke. Bütün tayfa 1 px alabilirken şimdi Luffy-Zoro-Sanji tek başlarına yenebiliyor. Hatta tek atıyor. En az 100m artması lazım bu adamların ödüllerinin. Bu arcdaki olaylar bi şekilde duyulur umarım. Elin metallica veledinden daha az Luffy'nin ödülü çok canım sıkılıyor bu duruma:mad:

S.L.Dante

Bence hepsinin artık bi 100 artı olması lazım luffyinde 500 zorun 350 sanji 270 civarı olmalı.

Bence hepsinin artık bi 100 artı olması lazım luffyinde 500 zorun 350 sanji 270 civarı olmalı.
2-3 ay sonra her şey belli olur herhalde. Belki de olmaz, Oda bu. Yine uzatır falan. Hatta belki ödül bile almazlar.
Öyle bir durum olsa tepki ne olur caba? Üst üste 4 vakalarından ödül almadan çıkmış olmak fena koyardı. :D

luffy = 550 m
zoro = 300 m
sanji = 200 m
robin = 100 m
franky = 140 m
brook = 80 m
choppar =90 m
usop = 50 m
nami = 40 m

usop - brook - nami- choppardan pek yüksek beklemiyorum

D. Luffy

Monkey D. Luffy
Yeni Ödül: 500 milyon üstü

Roronoa Zoro
Yeni Ödül: 300 milyon

Kara Bacak Sanji
Yeni Ödül: 250 milyon

Nico Robin
Yeni Ödül: 170 milyon

Sayborg Franky
Yeni ödül: 130 milyon

Brook (soul King)
Yeni Ödül: 150 milyon

Usopp
Yeni Ödül: 90 milyon

Chopper
Yeni ödül: 70 milyon

Nami
Yeni Ödül: 60 milyon
Robin artar baya bence

legend_luffyy

bence bu kez ödülleri 100-50 arasında artar denden mushi acık eğer acık olmasaydıı yine ödül alamazlardı küçük emrah gibi oldu benim hiç ödülüm olmadı abiiii::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık