Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ödül Tahminleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekrar aynı şeyleri uzun uzun yazmayacağım.
''Ödüllendirmeden başka bir yol pek uygun değil derecelendirme için.'' Birincisi bu konuda kesinlikle uyuşmuyoruz.
Ödül avcısı demişsin. Sadece o bakımdan heyecan olur. Hadi o konuda hak veriyorum.
Luffy olayında ise yanlış anlaşılma var.
Bu adamın potansiyeli belli gidip 1 milyar ödül koysunlar demiyorum.
Luffy gibi Kidd gibi kişileri daha güçsüzken haklamalılar.
Denizciler kendi salaklığına yansın, yaşamalarına izin verdiler, Yeni Dünya ya geldi adamlar.
Daha da güçlenecekler. Artık hakla, haklayabilirsen.
Böyle olsa seri ilerlemezdi o ayrı konu.
Bu arada hadi senin için ödül tahmini yapayım.
Zoro:350 Milyon
Diğerlerini salla.

500 milyonluk korsanları avlayabilecek güçte korsan avcıları yoksa bu ödüller biraz saçma olmuş olur gerçekten. Ha belkide onları yakalayan denizcilerde o parayı almaya hak kazanıyor olabilirler.

Luffy 500
Zoro 220
Sanji artmaz artsa da 120 derim cunku su ana kadar hic bir icraat goremedik punk hazardda. boyle devam ederse artacagini dusunmuyorum.
Brook bu ara costu su ana kadar kestigi g5lar yeter 100 olmasina
franky 90 olur
robinden de 90 beklerim
usopp 65
nami 40
chopper 35

şimdi punk hazard'da bu adamların ödülü niye artar? smokar arttırın der artar. Öyleyse bakacak olursak şu samuray da tayfaya katılır gibi duruyor onun belki de yoksa ilk ödülü olacak. Seri de şu ana kadar smokanın gördüğü tek şey gördümü hatırlayamadım gerçi, luffynin gazmana yenildiği. luffy gazmanı yenerse ödül arttırılsın der. peki diğer tayfa üyeleri için ne diyecek ? zoro belki bir şekilde smileyi alırsa ödülü artar. yoksa bir çok kişi şuan rakipsiz durumda. kime dövüşecekleri belli değil. muhtemelen luffy ve zoronun dışında kimseninki artmaz. Zoroya bir rakip mutlaka çıkar nede olsa. one piecein zarakisi sonuçta adam reyting bakımından.
Vohahaha! Gazman! Tuttum bunu tuttum. :D Bundan kelli CC II Ceasar hazretlerine Gazman diyeceğim! :D
İyilerin dostu, kötülerin düşmanı, bir halk kahramanı Gazman! :D

kusura bakmayın konuyu dağıttım ama çok güldüm buna yahu. :D

bence bu sefer luffynin ödülü artmaz adamın rakibi 300m eli bile degil adam bide adam bilim adamı diye o karadar yüksek luffy onu yendiginde kimse güçlü bir adamı yendi demez ödülü kendinden az bir adamı yendi diye ödülünün artacagını düşünmüyorum ama tayfanın diyerleri kendini göstercek gibime geliyor.Birde chopperın ödülü artmaz adam agır yaralı krakeni deviren saldırıyı dogrudan yedi bide son formu oldukça yoruyordu onun için iyi şavaşmayacagından ödülü fazla artmaz

Son mangadan sonra ödülde sanji patlama yapacak bence
Bu yorumun, Oda'nın bizi ne kadar ters köşe yaptığını gösteriyor. Birden aklıma geldi, bir süre önce Sanji, Nami'nin bedeninde diye ödülü düşecek diyenler de vardı. Birden her şey tersine döndü. bir bakarsın bir iki hafta sonra da Sanji, bedeni yaralandığı için hemen yenilir, ödülü yükselmez.
Oda, gerçekten işini iyi yapıyor, adam gibi tahmin yürütemiyoruz çoğu konuda. (Bu da Kişimoto'ya benim sübliminal bir mesajım olsun)

Valheru21

Ödül olayı bu arcın sonunda bayağı karışacak gibi.
Sanji eğer Vergo ile savaşın sonuna kadar mücadele halinde olursa ödülü Zoro'yu geçer.Fakat fazla direnemesse fazla bir artış olmaz.Zoro'nun karşısına esaslı bir rakip çıkarsa bakılır,Luffy Kid'i geçerse Zoro'da Killer'ı geçer aksi bir durumda Zoro'nun ödülü 200'ün altında olur.
Tahminim bu arcta bi sürpriz görebiliriz ödül konusunda.Sanji Zoro'yu geçebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık