Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni bankai teorileri

Uçan_Terlik

Büyük ihtimal göstermicek bankaileri mühürlenicek bütün kaptanların.Sonra kubo'nun cesedi çöp konteynırında bulcaklar. :ehe:

Katsura

Kubo bankailerden mümkün olduğunca kurtulmaya çalışıyor kiranın ölmeside bunun kanıtı hisagiden bankai bekliyordum ama olmasada şaşırmam adam güzel bankai üretemiyor karakterleride bankai gösteremeden öldürecek yoksa renji bile bankai açtı kira açamazmıydı bari öldüreceksen bankai açtıktan sonra öldür ama adam muhtemelen bulamadı tabi bu kötü bankailer görebileceğimiz anlamına gelmiyor kaptanların bankaileri serinin başından bellidir zaraki konusuna gelince kubo bilir diyorum ama bankaisi olursada bence çok özel birşey olmayacaktır adam yeterince güçlü zaten

Shikai ile bankai'yi karıştırdın sanırsam ? Kyoraku Stark'ın yaptıklarına karşılık tam bankai açacak iken Ukitake Senin bankain için etraftakiler hazır değil açarsan zora düşerler dedi ve orda yaptırmadı. Yamamato ise Sadece shikai ile etrafını küle çeviriyor banka ile dünyaya cehennemi yaşatırmış hangi ara açtı allah aşkına ? Ek olarak BANKAİ = Bleach bu herif bir şey uyduramayacaksa herkes iyi sövecek yazara. Bankai'leri deli gibi bekliyor okuyanlar. Benihime ise normal bir bankai değildir URAHARA kesinlikle modifiye etmiştir bana göre sadece shikai modunda neler yapan bir bankai bu. Zaraki ise Shikai dese 5 Kat ruh gücü artacak Bankai dediğinde kaç kişi etrafta nefes alabilir merak sorusu.
Zaraki nin shikai ye geçmesi için ruh gücünü azaltması gerekiyordu galiba. Aksine dahada güçsüzleşicek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık