Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni bankai teorileri

evet arkadaşlar bildiğiniz bleach te savaş artık başlıyor.Önümüzdeki bölümlerde artık bankai yağmuru başlayabilir.şuanda kaptan olan kişilerden 7 tanesinin bankaisi gözükmemiş(zaraki dahil).peki sizce yeni görüceğimiz bankailer nasıl olabilir ?

Zarakininkini göreceğiz bence. Reatsu bombardımanı yapan bir kılıç yani patlayan bir kılıç olacak. Kesemeyeceği adam tanımıyorum :)

kyoraku bence yamamato hariç kaptanlar arasında en sağlam bankai ona aittir ukitake senin bankain için burdakiler hazır değil gibisinden bir şeyler sölemişti çünkü

baran

kyoraku bence yamamato hariç kaptanlar arasında en sağlam bankai ona aittir ukitake senin bankain için burdakiler hazır değil gibisinden bir şeyler sölemişti çünkü
aynen hem çok cool adam hep favori kaptanım o olmuştur yani kesin 10 numara bi bankai si de vardır. zaraki o kafayla zor bankai açar

Zaraki,Ukitake ve Hirako'nun bankaisini görmek isterim hele Zaraki'nin bankai çıkarsa müthiş olur :D

Ben hep benihimeyi yani kisuke uruhara ve yoruichi shihoin bankailerini merak ettim.Biliyorum biri eski 12. takım kaptanı diğeri eski 2. takım kaptanı. uruharanın en fazla şikai halinde gördük.Ve o halinde bile bir kaç tane saldırı yapıyordu.Bankaisi nasıl ve nasıl saldırılar yapıyor merak ediyorum.Yoruichi ise hiç zanpaktosuyla savaşmadı.Bankai açmışmı bilinmiyor.Kaptan olmak için 3 yol var.Bankai açmak gerekmiyor.En iyi örnek zaraki.Bir en az 4 kaptandan onay almak olmalı.Biride meydan okudugunun takımın kaptanını öldürmek zaraki gibi.Diğerini hatırlamıyorum.:D Ama benihimeyi merak ediyorum ayrıca zarakiyide :D

Ben Zarakinin bankai açmasını istemem. Adam sonuçta Zaraki yani :) Ayrıca düşündüğünün aksine hiç bankaide göremiyebiliriz. Şu Bankai Çalma durumları varya. Ama adamlar Kira'ya tek attı Espadalara benzemez bunlar. Bankaisiz nasıl durucaklar karşılarında merak konusu. Bide Shigekuni Bankai açarsa SS yıkılır heralde

Bu adamlar Aizene karşı bankai açmamışlar herkesin patır patır yenilirken Bankaileri varmı orası bile kesin değil.Hepsi Hayal gücü olmayan tite yüzünden.
bankai açanı kaptan yapıyorlar tabiki var.:D Kubo ve hayal gücü demişsin ama bleach manga'da ilk 5'de yer alıyor rahat

aslında adam önceden ayarlamıştırda uyuz adam göstermiyor işte :D

Bu adamlar Aizene karşı bankai açmamışlar herkesin patır patır yenilirken Bankaileri varmı orası bile kesin değil.Hepsi Hayal gücü olmayan tite yüzünden.
Büyük ihtimalle bankaisi olmayan tek Zaraki var. Yoruichi ninde olmayabilir. Ayrıca orda kullanmalarıda pek akıllıca olmazdı. Shigekuni Shikai formundaki saldırısıyla tüm şehri yok ediyordu az kalsın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık