Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni bankai teorileri

Çok oldu izleyeli ama biyerde de öyle bir tartışma vardı. Zaraki nin shikai açması için reatsusunu düşürmesi gerekiyor diye. Şu an sallıyoda olabilirim yani
Benim bildiğim ya da seninle aynı durum içinde de olabilirim :D Zaten shikai halinde dolaşıyor Zaraki İchigo gibi bunun bir yerde adını okumuştum unuttum.

DevilHunter

Zaraki daha kılıcının adını bile bilmiyor o yüzden shikaide değil kılıcı + shikai açarsa reiatsusu artar azalmaz açamamasının nedeni kılıcının adını bilmemesi

Zaraki shikai bile açamadı hatırladığım.Ichigo dövüşünden sonra ismini soruyordu katanaya 10 sn sonra falan anlıyorum kızgınsın bana falan diyordu.Adam gerek duymuyor gerçi kido shikai falan.

Uçan_Terlik

Bana kalsa Zaraki'nin kılıcı savaşmaktan çekinen böyle kanatlı peri gibi bir şey o yüzden savaşta titriyor.Korktuğu için adını bile söyleyemiyor.Ne komedi olurdu böyle olsa var ya.

bence aralarında en fantastikleri urahara ve kyoraku nun olur.adamların shikai formu bile neler yaptı.ayrıca unohonanın da bankaisi

nasıl olur bilmiyorum ama shikaisi ilk bölümlerde gözükmüştü galiba dev uçan bir yaratık diye hatırlıyorum

Ben Zarakinin shikaide gezdiğini düşünüyorum aynı İchigo gibi.Zarakinin kılıcına dikkat ederseniz tırtıklı ve kırıklı yapıda normalde shinigami eski ruh gücüne kavustugunda kılıcıda yenilenir ama zarakinin kılıcı sürekli eski ve kırıklı bir yapıda ben sürekli shikaide gezdiğini düşünüyorum ama o da bunun farkında değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık