Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

İşin güzel kısmı hangi Yonkou`yu indirirlerse indirsinler, Yonkou olacak kişinin Luffy olmaması olacak. Law olur büyük ihtimalle.

Bence yeni arc olmayacak big mom bombalari acinca ölücek.1 yeni arcin daha sonuna geldik haydi hayirli olsun.

Şimdi mangada hangi yonkou olduğunu söylemediler bu beni big mom seçeneginden itiyor çünkü herkes onu bekliyordu ama niye bize göstermediler acaba diyorum smokerın söylediği gibi shanksımı dedi luffy de onu görmek istedği için kabul etti bu bana mantıklı geliyor ama şurda takılıyorum luffy aptalın teki herkese dalarda law zeki adam shanksın en güçlü yonkoulardan biri olduğunu düşünürsek en zayıfı seçmek daha mantıklı burda mantık çürüyor burdada big moma kayıyorum.En aklıma yatan big mom genede bakalım ne cıkıcak .

Asıl önemli olan benim merak ettiğim Lawın bu planı ne zaman yaptığı eğer bu planı çok önceden yaptıysa Luffylerle ittifakı söz konusu değildi ama kime güveniyordu ya da tayfası ile mi yonkouya dalacaktı bence bunu göze alamaz ya Luffylerin adaya gelmesinden sonra yaptı bu planı yada ittifakta başka birileride var belkide Kidle ittifak yapmış olabilir ve işi garantiye almak için Luffylerede böyle bir teklifte bulunmuş olabilir.Yoksa şu aşamada Law+Luffy ittifakı var Kid buna dahil olurmu olmaz mı belli değil.

Arkadaslar gozunuze Shanks in tayfasini getirin. Hic akliniza yatiyor mu o kadar karizma adamin Law ve Luffy ye yenilmesi. Yani Law boyle bir plan yapmaz yapamaz. Shanks i indiremeyecegini bilir. Shanks saf hız saf haki. Nerden bakarsan bak Law ve Luffy nin sansi yok. Law da bunlari dusunmustur heralde.

Sadece Kidd kısmına katılmıyorum açıkcası . Kidd daha Sabody takım adalarında Law ve Luffy'ye meydan okudu ve daha sonra tüm süpernovaları gördüğümüzde Kidd yine katliam yapıyordu ve ''Buraya geldiğinde görüşüceğiz Mugiwara'' gibi bi şey demişti bu adam pek ittifak yapıcak biri değil bence ola ki bir anlaşma yaptılar kesinlikle o anlaşma biter bitmez Luffy veya Law'a saldırır veya ilk acık yakadğını anda saldırabilicek biri . Smoker sadece bu arc'ta yardımcı olur gibi veya C.C şuan saldırılıcak Yonkou'nun önemli bir adamı cıkar bu olayı duyan Yonkou kardeşimiz anında ada'ya saldırabilir bu tarz bi şey olursa Smoker da bu mecburi olarak Luffy ve Law kısa süreli bi müttefik olabilir . Açıkcası benim bu Arc'tan beklendim büyük saldırılıcak Yonkou'nun müttefiklerinden biri bir Supernova olabilir belki Yonkou + Bir Supernova biraz güclü bir ekip olucaktır gerçi ama umarım beklediğimiz gibi sağlam bir arc izleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık