Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yami Yami'nin tek avantajı meyve gücü iptal etmek değil yalnız. Shanks iki tür Haki'de usta olmuş, belki 3. türü geliştirmiştir. Ayrıca Teach'in ne tarz güçlere sahip olduğunu bilmiyoruz. Üstüne 2 yıl gibi kısa bir sürede Yonko tahtına oturmuş bu adam. Luffy ve Law'ın birleştikleri halde yenemeyecekleri adamların seviyesine çıkmış. Daha ne yapsın?
Zaten o adaların hepsini adı gibi biliyordu yıllarca Wb'nin yanında takıldı. Planlı sinsi bir adam BB Yonkou'luk için herşeyi ayarlamıştır ayrıca yami yami+gura gura ile Yonkou haricindeki bütün korsanlardan çok üstün oluyor zaten. Diğer Yonkou'larda zaten kendilerinin olmayan adaları bir başkasının almasını pekde umursamıyorlardır bence. Ölümün eşiğindeki bir Wb'den tek yiyen adamı ben Shanks'la bir tutmam. Ne kadar meyve yerse yesin hakinin kralı var Shanks'ta. Ki hakinin meyveden çok daha üstün olduğu kaç kez vurgulandı. BB onu yeneceksede hile hurda ile olur normal bir şekilde yenme şansı yok bana göre. Serinin gidişatını bir intikam davasına dönüştürmek istiyorsa Oda BB hile hurda ile indirir Shanks'ı. Bana göre bu çok klasik bir senaryo olcağından Oda böyle bişey yapmaz ama yapma ihtimalide var tabi.

Birde şu yönden bakmak lazım Oda Shanksı hep kilit noktalarda gösterdi.Hikaye başında,savaşta vs. vs. Neden hikaye sonuna gelmeden harcasınki Shanks'ı zaten kilit bi karakter.Ayrıyetten Shanks Mihawk falan bunların daha gücünü bilmiyoruz tam olarak 2 yılda gelişip gelişmediğini nasıl bilelim. ( BB dışında.Adam ölü bi Wb BB i öldürüyordu gördük.)

Bi ikincisi Oda hep rakip karakterleri arc başlamadan falan gösterdi bi ipucu verdi.Big Mom gözüktü ki en olası olan o.

Bi üçüncüsü en fazla 2-3 yonkou ile dalaşır bence Luffy Big mom ve Kaido harcanır.BB ile Shanksta harcanır ama olay korsan kavgası olmaz.Kayıp yüzyıl yada WG işin içine girebilir.

Roronoa Zoro

Luffy,Kid,Law ve Smoker`ı koca bir meydanda hem bir birleriyle dövüşüp ( en azından Smoker) hemde Big Mom ve onun güçleriyle dövüşürken hayal ettim, az kalsın zevkten şey ölüyordum.

Bana kalırsa Law'ın bahsettiği Yonko, Shanks. Bu ikili Shanks'in peşine düştüğü zaman, Teach, Shanks'ın işini bitirecek, bizim ikili de rakiplerini değiştirecek. Teach kovalamacası esnasında Koca Ana'yı aradan çıkaracaklar. Geriye kalan son iki Yonko, seri sonunda gerçekleşecek Büyük Savaş'ta Denizciler'in safında yer alacaklar.
en son istegigim seri gidişatı kusara bakma dediklerin gercekleşse bile benim hoşuma gitmedi tabi şunu anladım marinforddan sonra ''oda'' seriyi başka bi şekilde ilerletiyor
karasakal ın meyve alması
2 yıllık olay
şahingözün zoroyu egitmesi
balık adasının luffy nin korumasına girme ihtimali
karasakalın meyve avcılıgı yapması
ve son olay law ile ittifak yapmak
bunlar serinin eskisinden farklı oldugunun kanıtı artık herşey olabilir bencede shanks olabilir luffy tamam deyince orda bi '' neeee'' deniliyor hiç istemesemde olabilir
birde yeni aklıma geldi ray-san luffy shanks seni yeni dünyada bekliyo diyor animede 400 gibi istiyen baka bilir
not:smoker sana laf falan atmadım sadece hoşuma gitmez dedim yanlış anlaşılmasın

Öncelikle hiçbir şekilde o Yonkou'yu Shanks olarak görmüyorum ortaya farklı bir fikir olarak atılması hoş diye söylenmiş olabilir söyleyenin fikri devamında ise en kötü jenerasyonun 3'lüsü Shabondy adasında ortalığı dağıttığı gibi gene bunu yapabilir. Kid zaten ayar Big Mom'a ( Nerden diyebilirsiniz hani gemi bombalıyor böyle düşünün ) Luffy zaten atarını koydu. Grand Line'a girerken Laboon Yeni Dünya'ya girerken Laboon Türü Balina sürüsü'nü gösteren E.ODA bize Yonkou'yu devirtecektir. O yonkou'da bana göre Big Mom'dır BB bu kadar kolay olamaz Law'ın peşinde Joker diye birisi var Big Mom'un adamları şaklaban ordusu sirk gibi bir şey zaten.

walla bence de ilk bigmom u indirecekler. luffy ona meydan okuyor felan sonra kid bigmom un gemileri felan batırıyor. law ve luffy nin yanına kid de gelir bigmom u indirirler. zaten luffy kaido hakkında bir şey bilmiyor bizde öyle. shanks ve bb yi indireceklerini hiç zannetmiyorum. geriye bigmom kalıyor.

Ben Yonkoular içinde zayıf halkanın Big Mom olduğunu düşünüyorum,bizim ittifak en güçlüden başlayacak seviyede değil bence Big Mom hedefleri

Hükümet Shanks ve WB'nin yakınlaşmasından acayip tırsmıştı hatırlarsanız. Eğer bu ittifak olursa yine öyle tırsarlar. Ne olursa olsun bu üçlünün ittifakı yonkou seviyesidir gözümde. Luffy-Kid-Law ittifakı güç dengelerini alt üst edecek bir oluşum.

Roronoa Zoro

Hükümet Shanks ve WB'nin yakınlaşmasından acayip tırsmıştı hatırlarsanız. Eğer bu ittifak olursa yine öyle tırsarlar. Ne olursa olsun bu üçlünün ittifakı yonkou seviyesidir gözümde. Luffy-Kid-Law ittifakı güç dengelerini alt üst edecek bir oluşum.
WB öldükten sonra zaten tüm güç dengeleri alt üst oldu ama yinede çok tehlikeli bir ittifak One Piece dünyası için.

mariford a kadar kimse wb nin öleceğini düşünmezdi heralde hatta mf de bile az kişinin aklına gelmiştir diye düşünüyorum o yüzden kime dalacakları tamamen muamma ve yenecekleri dahi muamma.. ama luffy nin şu şarkı eşliğinde bir yonkou indirmesi iyi olur. "gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem ( olacak)oldu" :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık