Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Benim pek inanasım gelmiyor ama yaşadım bir kez. Ya aşırı tesadüf oldu ya da cidden bir mesajdı bize :D

Üniversitenin ilk senesiydi. Yurtta kalıyordum. 5 arkadaş toplandık odada. Konu nedense buraya geldi. Herkes paranormal olaylar anlatıyor. Cinlerden, dinden, herşeyden bahsediliyordu. Gece vakti 2-3 gibiydi. Muhabbet ediliyor, herkes fikrini belirtiyor, olay anlatıyor. Muhabbete devam edilirken bir arkadaş fotoğraf göstermek istedi. Ne olduğunu hatırlamıyorum ama korkutucu bir fotoğrafdı. Bizim yurdunda balkonu vardı. Balkonun lambası camla etraflıydı. Işığı oradan yansıtıyordu. Arkadaş fotoğrafı bize gösterdikten sonra cam tak diye düşüp kırıldı. Nasıl o ana denk geldi bilmiyorum, hava rüzgarlı değildi, hadi diyelim cam zaten kırıktı düşeceği vardı ama fotoğrafı gösterdikten sonra düşmesine anlam veremedik hiç. :D

Tam da bugün yaşadım ve sonra korsanfana girip bu konunun hortladığını görmek epey ilginç. Şimdi anlatacağım olay bu yana bu da günün 2. paranormal olayı olsun :D Bugün ilk defa yaşadım, belki paranormal bir olay bile değildir, her şeyin bir açıklaması olduğuna inanırım ama yine de yazayım. Evde yalnızdım ve telefon oynayıp kitap okuyordum. Sürekli mutfaktan veya bir başka odalardan tık tuk sesler geliyor ama oralı olmuyorum buzdolabıdır buzluktan ya da pencereden falan geliyordur diye kafama takmıyorum bile. En sonda kitabı okurken bu sefer bir şeyin düştüğünü işittim, küçük bir oyuncak gibi bir cismin parkeye düşme sesiydi tam olarak kesinlikle evden gelmişti. Baktım etrafa odalara yok bir şey geri odaya girdim, bu aptalca sesleri duymamak için odanın kapısını kapattım ve üstüne müzik açtım. Çok değil gerçekten 2-3 dakika sonra evden güm diye ses geldi, lan derken hafif psikopatça bir gülümseme ve korku denilebilecek bir merak duygusuyla bilgisayardan kalkıp odanın kapısını açtım. Evde birisi olduğundan şüpheleniyordum daha çok. Odayı açtığımda koridorun sonunda duvara yaslı olan küçük elektrikli süpürgenin yere düştüğünü gördüm. Sadece benim odamın penceresi açık ortada bir rüzgar falan oluşturacak sebep yoktu. İçimden saydırıp huzursuz hissetmeye başladım, o süpürge 2 gündür galiba orada köşedeydi neden şimdi düşüyor üstelik bu olayların ardından? Gittim düzelttim süpürgeyi, korkudan ziyade içimde anlamsız bir huzursuzluk başladı. Zaten kolay kolay korkan biri değilimdir, hatta korkmam bile. Gittim elimi yüzümü yıkadım, odaya girip kapıyı kapattım dışarı çıkacaktım biraz hava almak için. O sıra bile takırtılar devam ediyor. Dışarı çıktım işte. Biraz önce eve geldim. Neden kafama bu kadar taktım onu söyleyeyim, bundan 1 gün önce cinli minli bayağı insan aklının zar zor kaldırabileceğini düşündüğüm bir kabus görmüştüm. Onun da etkisi oldu, ona mı bağlı falan diye. Rüyaların tamamen bilinç ve psikolojinin eseri olmasını bilmeme rağmen geri kafalı birisi gibi teoriler üretiyordum aklımdan. Oysa pek inançlı birisi değilimdir. Tam olarak gözümün önünde gerçekleşen bir olaya rastlamadığım için sadece tesadüf diyorum. Tesadüftür de.

Bir kere kaldığımız otelde gece uyurken dışardan ard arda zıplama sesleri duyuyordum. Ama böyle çizgi filmlerdeki ses efektleri gibi. Aynı şöyle

Annemin yanında uyuduğum için kalkıp bakamadım ama hiç unutmadım o sesleri.
Bu ses insanın içini gıcırdatıyor. Bu yüzden unutmaman normal.

Tam da bugün yaşadım ve sonra korsanfana girip bu konunun hortladığını görmek epey ilginç. Şimdi anlatacağım olay bu yana bu da günün 2. paranormal olayı olsun :D Bugün ilk defa yaşadım, belki paranormal bir olay bile değildir, her şeyin bir açıklaması olduğuna inanırım ama yine de yazayım. Evde yalnızdım ve telefon oynayıp kitap okuyordum. Sürekli mutfaktan veya bir başka odalardan tık tuk sesler geliyor ama oralı olmuyorum buzdolabıdır buzluktan ya da pencereden falan geliyordur diye kafama takmıyorum bile. En sonda kitabı okurken bu sefer bir şeyin düştüğünü işittim, küçük bir oyuncak gibi bir cismin parkeye düşme sesiydi tam olarak kesinlikle evden gelmişti. Baktım etrafa odalara yok bir şey geri odaya girdim, bu aptalca sesleri duymamak için odanın kapısını kapattım ve üstüne müzik açtım. Çok değil gerçekten 2-3 dakika sonra evden güm diye ses geldi, lan derken hafif psikopatça bir gülümseme ve korku denilebilecek bir merak duygusuyla bilgisayardan kalkıp odanın kapısını açtım. Evde birisi olduğundan şüpheleniyordum daha çok. Odayı açtığımda koridorun sonunda duvara yaslı olan küçük elektrikli süpürgenin yere düştüğünü gördüm. Sadece benim odamın penceresi açık ortada bir rüzgar falan oluşturacak sebep yoktu. İçimden saydırıp huzursuz hissetmeye başladım, o süpürge 2 gündür galiba orada köşedeydi neden şimdi düşüyor üstelik bu olayların ardından? Gittim düzelttim süpürgeyi, korkudan ziyade içimde anlamsız bir huzursuzluk başladı. Zaten kolay kolay korkan biri değilimdir, hatta korkmam bile. Gittim elimi yüzümü yıkadım, odaya girip kapıyı kapattım dışarı çıkacaktım biraz hava almak için. O sıra bile takırtılar devam ediyor. Dışarı çıktım işte. Biraz önce eve geldim. Neden kafama bu kadar taktım onu söyleyeyim, bundan 1 gün önce cinli minli bayağı insan aklının zar zor kaldırabileceğini düşündüğüm bir kabus görmüştüm. Onun da etkisi oldu, ona mı bağlı falan diye. Rüyaların tamamen bilinç ve psikolojinin eseri olmasını bilmeme rağmen geri kafalı birisi gibi teoriler üretiyordum aklımdan. Oysa pek inançlı birisi değilimdir. Tam olarak gözümün önünde gerçekleşen bir olaya rastlamadığım için sadece tesadüf diyorum. Tesadüftür de.
Geçmiş olsun. Hem benim konuyu hortlatmamla aynı zamanda olmasına hem de senin bunu yaşamana tesadüf ve biraz psilolojik diyelim.

Üç gün önce yengemlere bayram ziyaretine gittik. Çay içerken yengeme korku hikayelerini hep ondan duyduğumu söyledim. Daha önce yazdığım şeyleri de ondan duymuştum. Ama bu sefer yakın zamanda olmuş bir olayı anlattı ben yine korktum.
Yengemin kızı , kuzenim, Mardin'de yaşıyor. Onun komşusunun küçük kızı varmış. Çocuk çok huysuzluk yapıyormuş. Böyle geceleri uyuyamıyor, sürekli çığlıklar atıyor dinleyince işte normal çocuk gibi davranıyormuş. Ama çocuk aynalardan uzaklaşamıyor ve bir de garip konuşuyormuş. Uyuduğunda sürekli kabus görüp uyanıyormuş. Son zamanlarda çocuk kendi kendine değişik kelimeler falan mırıldanır olmuş. Bunlar da hemen cinci hocaya götürmüşler. Kuzenim, çocuğun annesi, çocuk girmişler. Adam böyle para alan hocalardan değilmiş. Hoca dua falan okudukça çocuk çığlık atmaktan elini yüzünü çizmekten bir hal olmuş. Hoca da bu çocukta bir haller var demiş. Bir muska yazmış. Bunu çocuğa takın demiş. Annesi hocanın yanında takmaya çalışınca çocuk boynundan çekip koparmış. Annesi de aklından bir pamuğun içine dikip üstüne de renkli kumaşla kapayıp öyle takmak gelmiş. İçinden düşündüğü halde çocuk bağırmaya başlamış. "Anne pamukla da taktırmam, pembe kumaşla da!" Diye. Sonra işte olay ne oldu bilmiyorum.
Yengem yine meddahlığını konuşturmuş olabilir ama bana korkunç geldi. Umuyorum çocuk ultra zekidir ve annesinin malca hareketleri yüzünden saçını başını yolmuştur, ben nasıl bu kadının kızıyım diye. Yoksa korkunç hikaye.

Lisede yaz tatilinde arkadaşlar gece 3-4 kadar arkadaşlarla cafede CS oynardık. Bir gece eve dönerken köprü var köprünün ortasında siyah bir kedi bekliyor. Pist mist diyorum kedide tık yok , 2-3 dk bekledim kıpıdamıyor hayvan dedim yanından geçip gideyim bari. Yanına yaklaştım kedi 2 ayak üstüne durup zıplamaya başlamasınmı hayatımda bu kadar korkmadım , geri dönüp bir topukladım ama anlatamam. Oradan geçmemek için koca mahlleyi dolaşıp eve gitmiştim. 1 Haftada o köprüden geçemedim, gece falan rüyalarıma girdi hayvan , baya etkisinde kalmıştım ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık