Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

WWE

Çöp dediğin Roman 1278 gündür kemeri elinde tutuyor Datte hocam.:ehe: Böyle bir başarıyı WWE tarihinde yapan çok az kişi var.

Dediklerin tabi efsane ama şu an şirketin en değerli 2 güreşçisi bu ve feci seyir zevkine sahipler şu an için. Herkes döneminde güzel. Bu dönemin yıldızları da bunlar.
Sirk gösterisinde kemer tutuyor adam sanırım bana boks efsanesi övdüğün şeye bak amiralcilikten sonra ikinci eksi arty. İkisinin birbiriyle yaptığı dövüşe baktım biraz daha dün yüklenmiş nete şansa. Malak gibi dövüşüyorlar sıfır estetik. Vahşi desen değil akrobatik ekstrem hareketler desen pek bir şey göremedim. Aksiyon filmlerinde yancı villain olacak tipte adamlar bu gösterinin en büyük olayı olmuşlarsa vay amerikalı kekoların haline. Rock'a da üzüldüm adam bunca yıl sonra pavyona düşmüş gibi oldu.

Sirk gösterisinde kemer tutuyor adam sanırım bana boks efsanesi övdüğün şeye bak amiralcilikten sonra ikinci eksi arty. İkisinin birbiriyle yaptığı dövüşe baktım biraz daha dün yüklenmiş nete şansa. Malak gibi dövüşüyorlar sıfır estetik. Vahşi desen değil akrobatik ekstrem hareketler desen pek bir şey göremedim. Aksiyon filmlerinde yancı villain olacak tipte adamlar bu gösterinin en büyük olayı olmuşlarsa vay amerikalı kekoların haline. Rock'a da üzüldüm adam bunca yıl sonra pavyona düşmüş gibi oldu.
Sonuçta kemeri tutuyor uzun süre. Çöp olduğunu düşünülse bırak 1200 günü 120 gün bile tutturmaz yaratıcı ekip. :D

Bir maçla karar verilecek bir olay değil bence. Ben 2011’den beri güncel takip ediyorum WWE. Öncesini de biliyorum. Çoğu şeye hakim olduğumu düşünüyorum. Bu dediğim kişiler dediğin gibi çöp olsaydı şu an WWE sektörü batmıştı. İnsanlar tepki gösterir böyle olduğu düşünülse, gereksiz yükseltilirse. John Cena bile 2 sene yuhalandı hep tepede olduğu için. Bir çok yeteneği heba ettiler Cena’ya yedireceğiz diye. Rock yüzünden Cm Punk spotu çalındı. İsimler önemli ama bu isimlerin bir yere kadar ismi oluyor. Bir yerden sonra efsane statüsüne geçiyorlar. Artık olayları yeni yıldızları yükseltmek oluyor. Seyirci de kabullenebiliyor yeni yıldızları. O dönem izlediğin için sadece aklında onlar kalmış. Şu an takip etmediğin için ilk gördüğünde çöp bunlar diyebiliyorsun

Bir maç ile karar vereceksen Adam Cole vs Gargano 2-3 out falls ve Adam Cole vs Ricochet maçını izle. Sana göre dünyanın en iyi güreşçileri olacaktır bunlar. :D

olay iyi dövüşmek değil ki zaten şovmenlik. john cena roman reigns’ten çok farklı ya da çok daha atletik değil. bence. cena cidden iyi bir heavylifter’dı o kadar.roman reigns’te wwe’nin yüzü olma karizması ve vahşiliği var bence.

atletiklik istiyorsak john morrison vardı r truth vardı kofi kingston vardı ama iyi şovmen değillerdi. ve karizma dan kaldılar.

Ulan Goldberg denen ucube güreşmeyi mi biliyordu sanki bizim dönemimizde ilah olmuştu :hhh:

Başka da bir şey yaptığı yoktu zaten :oleyo2:
3-5 dakika takılıyordu ringde gidiyordu en uzun maçı 10 dakikadır herhalde :hhh:
Ben de Goldberg'i severdim ama sonradan anladım ki güreş tarihi için çok da büyük bir güreşçi değil. Hem güreştiği süre az, hem de maçları dediğin gibi çok kısa. Hareket sayısı da kısıtlı. Aslında denediği akrobatik hareketler var ama belki de organizasyon o yönde gelişmesini istemedi. Adam yenilmez görevini yaptı sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık