Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

WWE

Ulan Goldberg denen ucube güreşmeyi mi biliyordu sanki bizim dönemimizde ilah olmuştu :hhh:
Bu ucube yüzünden prime dönemini yaşayan Kevin Owens’tan kemeri aldılar. 2016 geri döndükten sonra Bray Wyatt’ı squashladı. Brock Lesnar’ı squashladı. Maçları da gör sadece spear yapıyor. :D

Neyse ki şefimiz Roman Reigns gereken dersi verdi buna. :a:

Sonuçta kemeri tutuyor uzun süre. Çöp olduğunu düşünülse bırak 1200 günü 120 gün bile tutturmaz yaratıcı ekip. :D

Bir maçla karar verilecek bir olay değil bence. Ben 2011’den beri güncel takip ediyorum WWE. Öncesini de biliyorum. Çoğu şeye hakim olduğumu düşünüyorum. Bu dediğim kişiler dediğin gibi çöp olsaydı şu an WWE sektörü batmıştı. İnsanlar tepki gösterir böyle olduğu düşünülse, gereksiz yükseltilirse. John Cena bile 2 sene yuhalandı hep tepede olduğu için. Bir çok yeteneği heba ettiler Cena’ya yedireceğiz diye. Rock yüzünden Cm Punk spotu çalındı. İsimler önemli ama bu isimlerin bir yere kadar ismi oluyor. Bir yerden sonra efsane statüsüne geçiyorlar. Artık olayları yeni yıldızları yükseltmek oluyor. Seyirci de kabullenebiliyor yeni yıldızları. O dönem izlediğin için sadece aklında onlar kalmış. Şu an takip etmediğin için ilk gördüğünde çöp bunlar diyebiliyorsun

Bir maç ile karar vereceksen Adam Cole vs Gargano 2-3 out falls ve Adam Cole vs Ricochet maçını izle. Sana göre dünyanın en iyi güreşçileri olacaktır bunlar. :D
olay iyi dövüşmek değil ki zaten şovmenlik. john cena roman reigns’ten çok farklı ya da çok daha atletik değil. bence. cena cidden iyi bir heavylifter’dı o kadar.roman reigns’te wwe’nin yüzü olma karizması ve vahşiliği var bence.

atletiklik istiyorsak john morrison vardı r truth vardı kofi kingston vardı ama iyi şovmen değillerdi. ve karizma dan kaldılar.
Ulan Goldberg denen ucube güreşmeyi mi biliyordu sanki bizim dönemimizde ilah olmuştu :hhh:
Benim görmeyi istediğim şey profesyonel dövüşçü ya da 190'lık Rey Mysterio değil. Ya şovmensindir ya çok estetik dövüşen bir güreşçi ya da gücü ve kudretiyle terör estiren vahşi bir figür. Undertaker muhteşem bir şovmendi. Rey Mysterio çok estetik dövüşürdü. Goldberg gücün o arenadaki simgesi gibiydi. Hepsini izlemek aşırı keyifliydi. Cena, Randy, Hardy vs diye bunların devamından gelen nesil de müthiş seyir zevki vermişti. Roman ve Cody iyi birer yüz ve fiziğe sahip düz adamlar gibiler. Cody'nin finisher diye yaptığı şeyi camide RKO çeken bebelerin yanında yapsan cemaatten kovarlar. Ne estetik var ne inanılmaz bir güç gösterisi ne de fenomen olmalarını sağlayacak şovmenlik. WWE bir sirk gösterisi ve her daim yeni birileri parlatılıp ekran yüzü yapılmalı. Amerikan halkı önüne ne koysan yiyecek kekolardan oluşuyor. O kadar kemer tutmuş bu kadar ünlü olmuş vs takılmaya gerek yok aldıkları sonuç yeteneğe bağlı bir şey değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık