Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'daki Zoro Hakkında

Wano'da Zoro'dan bu tarz davranışlar görebilir miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    128
Kuina geri gelirse Zoronun seri sonu olmadan yenmesi çok saçma olur. O yüzden dönmez dönmemeli. Ölüşünü falanda görmedik yaşaması ihtimal mezarı falan var ama. Döner mi döner. :(

Kuina geri gelirse Zoronun seri sonu olmadan yenmesi çok saçma olur. O yüzden dönmez dönmemeli. Ölüşünü falanda görmedik yaşaması ihtimal mezarı falan var ama. Döner mi döner. :(
Dragon'un İvankovla geçen bir sahnesi var. Yabancı forumlarda denk gelmiştim. Kuina'nın cinsiyetine çok taktığını ve bunu sadece İvankov'un değiştirebileceğini de unutmayalım. Kuinanın sudan sebep ölümü hiç inandırıcı gelmiyor. Cinsiyeti değiştirilip Wano'nun Shogun'u olarak karşımıza çıkarsa şaşırmam.

Kaido ile dövüşürdü muhtemelen.
Zoro hiç çekinmeden Ishoo ile dövüşmeye giden biri olduğundan pek farkedeceğini sanmıyorum.

Tabiki Kaido'yu yenemezdi ama Kuma'da olduğu gibi diz çöküp kendi canını almasını veya Kaido'nun Zoro'nun gücünden etkilenip tayfasına katmasıyla çözülürdü.

Zoro Yeni Joker olurdu.

Dragon'un İvankovla geçen bir sahnesi var. Yabancı forumlarda denk gelmiştim. Kuina'nın cinsiyetine çok taktığını ve bunu sadece İvankov'un değiştirebileceğini de unutmayalım. Kuinanın sudan sebep ölümü hiç inandırıcı gelmiyor. Cinsiyeti değiştirilip Wano'nun Shogun'u olarak karşımıza çıkarsa şaşırmam.
Bu fenaymış bak. Ama öyle bir şey olmasını Koshiro isteseydi çoktan yaptırmaz mıydı Dragon vasıtası ile ? Düşündüğün zaman Zoro'ya geri adım attıracak tek varlık Kuina'dır şu dünyada. O yüzden bir şekilde karşımıza çıkacaktır. Tabi eğer Oda efendi Sanji-vari sahneler çizmeyi kafaya koyduysa.

Not: Kuina hep erkek olmak isterdi. Bu da ince aslında.

Ivankov sen nelere kadirsin ?

Güzel bir teori olmuş. Kuina'nın ölüm şekli çok basitti lakin Zoro'yu harekete geçirecek şeyin Kuina olmasını istemem açıkçası.

Zoro'nun ana-babası karşısına çıksa da Luffy'ye karşı bir olayı olmaz. Kuina dirilip gelse yine de ters bir durum olmaz. Zoro adamdır, adamın ham maddesidir. Bir Okama ile kıyaslanması bile hakarettir.

Bir de şu var. Gördük ki Okama Kraliçesi'nin (yine de bahane değil) korumak istedikleri var ondan böyle yaptı. Aynı şekilde Nami, Franky, Usopp ve Chopper'ın da tayfa dışında kaybetmek istemeyeceği şeyler var. Ama Zoro, Robin (EL olayı da ihanet değildi, Okama Kraliçesi'nin durumu ile karıştırmamak lazım) ve Brook'un da kaybedeceği bir şey yok. O yüzden Zoro'nun ihanet etmesini sağlayacak bir sebep ortada yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık