Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'daki Zoro Hakkında

Wano'da Zoro'dan bu tarz davranışlar görebilir miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    128
Zoro yu diğerleri gibi görmeyin.Duygusuz davranan bir tip ki öylede.Ağlayan ''gemiye geri dönmek istiyorum abeyy :( '' diyen zoro hayatta çizmez mangaka.Belki saçma biçimde luffy ile kapışır da hemen biter daha önce olduğu gibi.Samuray-kılıç ustası muhabbeti çıkar zoro için de ne tayfa etkilenir ne luffy.

1 arc önce aynılarını bende Sanji için düşünüyordum. Her ne kadar Zoro'ya güvensen de fazla umut bağlama. Bak Sanji'ye umut bağladın üzdü seni. Sonra böyle bir avatar taktın. Aynısı Zoro'da da olmasın(umarım olmaz:().
Yapsın onunda avatarını aynı şekilde kullanırım hak edene cezasını Oda değil biz vereceğiz artık :D
Not : yeni avatarın güzelmiş :good:

Yapsın onunda avatarını aynı şekilde kullanırım hak edene cezasını Oda değil biz vereceğiz artık :D
Not : yeni avatarın güzelmiş :good:
Avatarım tabikide güzel. Cirilla Fiona Elen Riannon isimden bile asalet akıyor. Tabi ben Ciri demeyi tercih ediyorum :)

Aman Zoro'yu böyle göreceğime intihar etsin daha iyi:D

Kaptanı için en büyük rakibinin önünde diz çöken, secdeye kapanan adamın karşısına Dünya'yı dizseler Sanji'nin yaptığını yapmaz. Kaptanıyla ölür, ya da kendisini öldürür gene de kaptanına elini kaldırmaz. İster hocası gelsin ister Kuina isterse de ana babası.
Yalnız Sanjinin yaptığı fedakarlıkta az bir şey değil. Erkeklik gururunu bir kenara atıp homo şekline bürünüyor ve bu adam kadın düşkünü , centilmen , otoko!

Zoro düz adam. Tarafı bellidir ama Kuina gerçekten çıkarsa bence işler karışır. Onun dışında sanmam bu tarz bir şeyler olacağını ama Kuina başka. Bir Mihawk için birde Kuina için ağladı Zoro şu ana kadar. İkiside onu kılıç ile net yenmiş kişilerdi.

Hocası için bir şey olmaz bence hatta bakalım boynuz kulağı kesecek mi diyerek saldırır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık