Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Zoro, Sanji gibi isimlerin illa Yonko komutanlarına dalıp kendini kanıtlaması gerekir mi karar veremedim ama o Marco vs King olmalı bee.

Who vs Sanji
Jack vs Zoro
Drake vs Queen
King vs Kid
Law vs Smothie
Sasaki vs Jimbei
Marco +Luffy vs Kaidou
Oroçi vs denjiro
Inu Neko Ashura diğer kınlar birçok kişi vs Mom (Mom kazanıp kaçacak)
Tahminen hiçbiri tutmayacak.
tahminen hiçbiri tutmayacak yazmışsın ama bence çoğu güzel tahmin. Mesela kyoshiro vs oroçi net benim gözümde. Kyoshiro’nun oroçi’ye ne kadar bilendiği belli.

drake ve queen e de kesin gözüyle bakıyorum. İkisinin de dinozor meyvesi var. Birbirlerini almaları olasılık dahilinde.

jack vs zoro da olasılık dahilinde ama zoro’nun jack ile heba edileceğini düşünmüyorum. Bu ark zoro’nun arkı. Muhtemelen rakip olarak ayarsız bir eşleşme alacak. King daha olası.

marco ve luffy vs kaido’ya tamamen katılıyorum. Yalnız tek farkla. Kid ve law’un da bu versusa iştirak edeceğini düşünüyorum. Keza big mom’ı chopper uzaklaştırarak en stratejik işi yapıyor.

smoothie perospero falan big mom tayfası zaten saf dışı kaldı marco’nun gelişiyle.yavaş yavaş şekilleniyor eşleşmeler.

bana göre en büyük sürprizi minkler gerçekleştirecek. Kıytırık rabbit in bile sulong formunda nasıl bir canavara dönüştüğünü gördük. Neko ve ino o formla çok rahat yc2 seviyesi harcarlar benden demesi.

Daifuku vs Sanji nedir ağalar? Bir insan evladı neden ana karakterlerden birini Daifuku ile karşılaştırır? Gözünüzün çapağını yiyim bu nasıl iştir. Daifuku kendi arcında bile yanın da yan karakteriydi, bu arc ise adını anan yok. Kim ne yapsın la Daifuku'yu. Tamam Oda Sanji'den nefret ediyor. Ama o kadar da etmiyordur. Bir sınırı vardır. Yapmaz etmez böyle bir şey.

Gerildim ya la.
Luffy'nin ödül belki 3 milyar olacak, ama bazı arkadaşlara kalsa Sanji; Daifuku, Page One gibi adamları yenip 600'ü falan görürse şükredecek :hhh: Sanji'yi bırak, yeri geliyor kaptan Luffy'i bile gömüyor. Asıl mesele zamanı geldiğinde iadeiitibar yapıyor mu yapmıyor mu? Kaido devrilecek, bu belli. Luffy, tam bir imparator gibi görülecek, bu da belli. O halde tayfası da ona göre olmalı. Nitekim oluyor da. Jinbe boşuna gelmedi. Bu tarz ekiplere üçüncü bir sağlam adam oluyor. Bizde de bu Jinbe. Bu arc sonrası gelişim katedip hem ödül, hem de güç olarak bir yonko edecekler. Belki en zayıfı, ama edecekler. Bu açıdan Daifuku imiş, Who imiş, Page One imiş, bunları diyenleri ciddiye alma.

tahminen hiçbiri tutmayacak yazmışsın ama bence çoğu güzel tahmin. Mesela kyoshiro vs oroçi net benim gözümde. Kyoshiro’nun oroçi’ye ne kadar bilendiği belli.

drake ve queen e de kesin gözüyle bakıyorum. İkisinin de dinozor meyvesi var. Birbirlerini almaları olasılık dahilinde.

jack vs zoro da olasılık dahilinde ama zoro’nun jack ile heba edileceğini düşünmüyorum. Bu ark zoro’nun arkı. Muhtemelen rakip olarak ayarsız bir eşleşme alacak. King daha olası.

marco ve luffy vs kaido’ya tamamen katılıyorum. Yalnız tek farkla. Kid ve law’un da bu versusa iştirak edeceğini düşünüyorum. Keza big mom’ı chopper uzaklaştırarak en stratejik işi yapıyor.

smoothie perospero falan big mom tayfası zaten saf dışı kaldı marco’nun gelişiyle.yavaş yavaş şekilleniyor eşleşmeler.

bana göre en büyük sürprizi minkler gerçekleştirecek. Kıytırık rabbit in bile sulong formunda nasıl bir canavara dönüştüğünü gördük. Neko ve ino o formla çok rahat yc2 seviyesi harcarlar benden demesi.
O kadar fazla aktif rolde kişi var ki ciddi manada zor şu tahminler. Kınlar falan ortalığı çok karıştırıyor ve olası p uplarla her nova veya tayfa üyesi değişik bir güce ulaşabilir.15 20 bölüme daha netleşir şu olaylar.

Her Kaido üyesine 2- 3 kişi düşeceği kesin gibi. Niceliğimiz sayesinde kazanacağız.

Önceden daha netti her şey ne güzel. Kaku'yu kim dövecek diye düşünen yoktu herhalde manga o zamanlardayken .

Şu an wano'da bulunan süpernovalar+marco falan iki tane yonkou'yu almaya yeter mi? Hiç sanmıyorum. Kesinlikle linlin yine bir şekilde elimine olacak ya da büyük bir kuvvet daha (Dragon-Amiraller) savaşa dahil olacak. O yüzden üstteki eşleşmeler pek inandırıcı gelmiyor.

Şu an wano'da bulunan süpernovalar+marco falan iki tane yonkou'yu almaya yeter mi? Hiç sanmıyorum. Kesinlikle linlin yine bir şekilde elimine olacak ya da büyük bir kuvvet daha (Dragon-Amiraller) savaşa dahil olacak. O yüzden üstteki eşleşmeler pek inandırıcı gelmiyor.
Linlini BB alacak. Teke tek dovusmez ama belki bolgesinde sorun cıkartır bunu duyan BM de wano dan ayrılır falan. Dolaylı yoldan da olsa BM yi BB alck bnce

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık