Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Bence ODA reis bizim üçlüye aldıracak yıkımcıları onlara değil Odaya güveniyorum. Savaş ortamından bağımsız, dışarıdan sıfır etki ile 1vs 1 yenemezler. Akıl var izan var( luffy katayı zar zor aldi, üstelik king ve Queen katadan güçlü).
King ve Queen'in Katakuri'den güçlü olduğu nerede yazıldı?

Kendi fikrimi yazdım ama tartışmaya mahal vermemek için kata seviyesindeki adamlar diyebiliriz.
Reis sadece ödülden gitmeyelim bence Katadan ikiside ödül olarak yüksek bu çok net ama bunun sebebi bence gördüğümüz gibi çok rekabetçi bir tayfa olması Big mom krallık kurmuş kendine takılıyorlar orada King kata'dan güçlü çıkabilir. Ona lafım yok ama Gözlemde zirve bir adam her hangi bir İmparator ikinci adamından güçsüz çıkmaz.

Zoro vs Kaido - Ana dövüş

Luffy vs Oroçi - Ana dövüş

Kid vs Apoo

gerisiyle pek ilgilenmiyorum. Bir ara Sanji'nin güçlü birini yenmesini bekliyordum gerçi, şimdi onu da umursamıyorum.

Zoro ve Luffy vs Kaido
Kid ve Law vs Linlin izlemek isterim ama olacak iş değil :) zaten şuanki halleriyle iki kişide kurtarmıyor. (Şimdi gerçekçi vs eşleşmelerine gelelim)

Marco vs King
Inu ve Neko (Sulong) vs Jack
Kid vs Queen (ikinci intikam)
Law, Luffy ve Kid vs Kaido
Roronoa Zoro vs Smoothie
Jimbei vs Sasaki
Sanji vs Page One (yarım kaldığı işi bitirir)
Ashura Doji ve Denjiro vs Orochi (belki bir tanesi halleder yada Kawamatsu eklenebilir.)

Son düzenleme:
Who vs Sanji
Jack vs Zoro
Drake vs Queen
King vs Kid
Law vs Smothie
Sasaki vs Jimbei
Marco +Luffy vs Kaidou
Oroçi vs denjiro
Inu Neko Ashura diğer kınlar birçok kişi vs Mom (Mom kazanıp kaçacak)
Tahminen hiçbiri tutmayacak.

Marco vs king
Luffy,kid,law vs kaidou
Inu,neko vs jack
Şelale vs Bm korsanları
Kesin olanlar bunlar gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık