Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Kaido vs Luffy,Kid,Law
King vs Zoro,Denjiro
Queen vs Sanjii,Drake
Jack vs Jinbei,İnu

Yıkım ekibinin karşına bunlar çıkar diye düşünüyorum.Flying six ne olur bilmem.Wb tayfasının gelmeyeceğini düşünüyorum.Oda BM tayfasını bir katakulliye getirip aradan çıkarır.

Bizimkilerin Kaido ve BM arasındaki sırrı Yamamoto'dan öğrenip bunu kullanarak onları birbirlerine düşüreceğini düşünüyorum. Bire bir karşılaşmalar değil de MF savaşında olduğu gibi herkesin önüne geldiğiyle kavgaya girişeceği bir savaş olacağını düşünüyorum.
Tabi en son kaptanlar karşılaşır.

Ben bu arcta bu kadar novanin toplanmasının bir nedeni olduğunu düşünüyorum. Drake zaten ajan, taraf değiştirecektir. Hawkins fal bakıp savaşı kaybettiklerini görüp bizim tarafa geçer.bunu gören apo zaten hemen bizim tarafa geçer, böylelikle 8 nova vs 2 yonkou görürüz zannımca. Kid, killer, drake, Hawkins birinci grup. luffy , Zoro , law , apo ikinci grup olurlar. Dövüşün sonunda luffy ve kid dışında ayakta kimse kalmaz son vuruşları da onlar yapar. Böylelikle kid ve luffy'nin ödülleri yakın sayılara yükselir ikisi de yeni yonkoular olarak adlandırılır ve sabody'de gördüğümüz rekabetleri yeniden alevlenir diye düşünüyorum.tek sıkıntı ikisi de kaidouya kafayı takmış hangi grup kaidou ile dövüşür emin değilim.

Luffy, Zoro, law, apo vs kaido (BM ablamiz da olabilir)

Kid, killer, Hawkins, drake vs koca anne (kaido abimiz de olabilir)

King vs denjiro , ashura

Quenn vs sanji , jinbei

Jack vs neko,inu

Kanjuro vs kinemon

Sasaki ve who who bence all star dovusunde ayakta kalamayacak hale gelecekler.

Black Maria vs Robin

Ulti vs nami

Page one vs franky

Numbers vs raizo,usopp , brook , chopper , shinobi

BM tayfasindan kimler orada bilmiyorum onlara da bir kılıf bulunur.
Not: orochiyi adamdan saymıyorum savaş sonunda kaybettiklerini görünce momonun ayaklarına kapanır ağlar.

Kaido vs Luffy & Fujitora
Linlin vs Kid & Ryokugyu
King vs Zoro & Killer
Queen vs Law & Sanji
Jack vs Inu & Neko
Smoothie vs Denjiro & Ashura

Sonrası ıvır zıvır zaten.

Maksat fantezi olsun.

Arkadaşlar sert olursa kusura bakılmasın ama buraya 1e1 Zoro vs King, Sanjii vs Quenn yazanlar ile aynı mangayı mı okuyoruz emin değilim. Bizim tayfadan yanında bir kişi daha olmadan Ne Luffy ne Zoro ne de Sanjii hedef rakiplerini alamazlar

Queen artık Luffy ile kapışmalı. Daha önce Udon Cezaevi'nde Luffy bu bölüm yaptığı gibi kızgın suratı yapmış ve daha sonrasında Queen ortaya çıkmıştı. Orada kapışmadılar, araya girenler oldu ama Luffy şimdi yine kızgın surat yaptı ve Queen yine oralarda. Çıkacak bir karmaşa da olaya müdahale edecektir ve Luffy vs Queen başlayacaktır. Bu sefer araya girmezlerse güzel bir savaş görebiliriz.

Queen artık Luffy ile kapışmalı. Daha önce Udon Cezaevi'nde Luffy bu bölüm yaptığı gibi kızgın suratı yapmış ve daha sonrasında Queen ortaya çıkmıştı. Orada kapışmadılar, araya girenler oldu ama Luffy şimdi yine kızgın surat yaptı ve Queen yine oralarda. Çıkacak bir karmaşa da olaya müdahale edecektir ve Luffy vs Queen başlayacaktır. Bu sefer araya girmezlerse güzel bir savaş görebiliriz.
Kapışsın da olaylar bu gece patlak verecek, Luffy'nin yaralanmadan Queen'i aradan çıkarması mümkün mü ki?Kalkıp bir de Kaido'ya dalsın.

Kapışsın da olaylar bu gece patlak verecek, Luffy'nin yaralanmadan Queen'i aradan çıkarması mümkün mü ki?Kalkıp bir de Kaido'ya dalsın.
Luffy kazandıktan sonra ne kadar dayak yerse yesin önemli değil. Netice vuanpisuu bu, Odaçi yazıyor. Luffy'nin kol bacak verecek hali yok. Sadece hırpalanmış olacak ve hakim bitti falan diyecek. Hemen sonra et yer ve yenilendim diyerek yola devam eder. Yarası olsa bile et yer yara kapanır, süt içer dişi çıkar, elbiseleri bile yenilenir.

Luffy, Queen'i yenebilir. Ancak ağır yaralı çıkmadan kazanma olasılığı düşük. İlerde olacakları da göz önünde bulundurursak çok sağlıklı bir durum olmaz ama savaşabilirler de belli olmaz.

Ve ben Luffy'nin Queen gibi büyük cüsseli (ki sadece bundan da ibaret değil) bir karakteri (Brachiosaurus formunda hele hele devasa olduğunu da göz önünde bulundurursak) Boundman veya Snakeman'le yenebileceğini sanmıyorum. Boundman büyük cüsseli bir form ama yeterli gelir mi bilemiyorum. Tankman kullanması olası, hem şişmiş olmayan halinde görürüz :D

Arkadaşlar sert olursa kusura bakılmasın ama buraya 1e1 Zoro vs King, Sanjii vs Quenn yazanlar ile aynı mangayı mı okuyoruz emin değilim. Bizim tayfadan yanında bir kişi daha olmadan Ne Luffy ne Zoro ne de Sanjii hedef rakiplerini alamazlar
Bence ODA reis bizim üçlüye aldıracak yıkımcıları onlara değil Odaya güveniyorum. Savaş ortamından bağımsız, dışarıdan sıfır etki ile 1vs 1 yenemezler. Akıl var izan var( luffy katayı zar zor aldi, üstelik king ve Queen katadan güçlü).

Kaido için de durum aynı. Handikaplar olmadan bu adamı indiremezsin. Oda bu adamları devirecek ise ilk akla geleni yapacak (ilk aklına gelen seçenek en doğrusudur çoğu zaman tutar.)Odanın savaş ortamını bizimkiler için fırsata çevireceğini finalde kaido gibi ekibide müttefiklerin desteğiyle bizimkiler tarafından devrilecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık