Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Zoro vs Queen daha olası geliyor bana.
Marco ile King karşılaşırsa heyecandan kalp krizi geçiririm.
Perospero özellikle Marco, Luffy ve King'e diş biledi. Diğerlerini de buna yönlendirirse Yamato vs Smoothie görmeyi çok isterdim.
Garibim Sanji'yi Oda öyle ezdi ki onu bir yıkımcıyla eşleştiremiyorum.

Zoro vs Queen daha olası geliyor bana.
Marco ile King karşılaşırsa heyecandan kalp krizi geçiririm.
Perospero özellikle Marco, Luffy ve King'e diş biledi. Diğerlerini de buna yönlendirirse Yamato vs Smoothie görmeyi çok isterdim.
Garibim Sanji'yi Oda öyle ezdi ki onu bir yıkımcıyla eşleştiremiyorum.
Adam en güçlü kılıç ustası olucam diyor queen ne alaka?

law kid luffy yamato vs kaido
marco denjiro inu neko ashura izo vs big mom
king vs zoro
sanji vs queen
jinbei vs jack
drake vs who's who
gerisinin pek önemi yok.

Kriterin kılıçsa Queen iki kılıç birden kullanıyor.
Benim Queen daha olası dememin üç sebebi var:

1. Temel kabulüm Zoro bir yıkımcıyla "teke tek" eşleşecek.
2. Marco geldikten sonra bizim tarafta denge değişti. Ben dahil birçok insan King ile Marco'yu eşleştiriyor.
3. Jack ile minklerin özel bir hesabı var. Başından beri Neko ve Inu'nun Jack'i beraber alacağı tahmin ediliyor. Ben de böyle düşünüyorum.

Bu yüzden yıkımcılar içinde Queen'i daha olası görüyorum.

Kriterin kılıçsa Queen iki kılıç birden kullanıyor.
Benim Queen daha olası dememin üç sebebi var:

1. Temel kabulüm Zoro bir yıkımcıyla "teke tek" eşleşecek.
2. Marco geldikten sonra bizim tarafta denge değişti. Ben dahil birçok insan King ile Marco'yu eşleştiriyor.
3. Jack ile minklerin özel bir hesabı var. Başından beri Neko ve Inu'nun Jack'i beraber alacağı tahmin ediliyor. Ben de böyle düşünüyorum.

Bu yüzden yıkımcılar içinde Queen'i daha olası görüyorum.
Queen nedense bana hiç kılıç ustası gibi gelmiyor. Süs olsun diye yanında taşıyor da olabilir. çünkü ne oden'lre olan savaşta ne de Bm'da kullanmadı.
Teke tek eşleşme konusuna katılıyorum. Diğer türlüsü zoro'nun tarzı değil. Bu açıdan bakıldığında who en mantıklı geliyor. Tabi gücü en az yc3'e falan çıkmalı.

Zoro'nun King'i Sanji'nin Queen'i almasına pek ihtimal vermiyorum.

Bizim tayfa haricinde 5 tane sağlam denilebilecek Oden adamı var. Marco var. Yamato var. Ve bir sürü nova var.

Kaido'ya karşı Luffy'nin yanında bir sürü isim verilirken verilirken Zoro vs King ve ya Sanji vs Queen olmaz. Hele o kadar isim Sasaki'yi yenmek için bir araya gelmedi. Bu arc bir ittifak arcı. Kaido tayfasına karşı 1 vs 2 yapılabilir.

Zoro için güç anlamında en uygunu Jack bence. Sanji de Sasaki'yi ya da Who's Who'yu alabilir. Ama King ve ya Queen için bir eşlikçi gerekecektir.

Big Mom ise tam bir denklem bozucu. Bu kadın dövüşecekse yapılacak herhangi bir eşleşme boşuna. Gear 4 gibi bir forma gülen hayvanlar bu imparatorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık