Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shichi seviyesinden benim anladığım Hancocktur Law dır.yani ortalama olarak bakarsak.Doftur,Mihawk'tır,Weebledır.Bir de bunun altı var bence.Moriahdır,Crocodur,Buggydir.Hepsinin ortalaması Law yahut Hancock diye düşünüyorum :/

Bence Oda bunun ipucunu verdi bize. Sanj'inin babası aşağı yukarı Jack ayarında cıkacaktır. Tabi bodoslama dalan bir manyak değil de daha zeki olanını düşünürsek oldukça tehlikeli oluyor.
Shounen mantığına göre kesilikle Dof'tan güçlü çıkacağını düşünüyorum

Senbonzakura

Aile ya çok tehlikeli ya da WG ile bağlantısı var ki sadece diri aranıyor Sanji. Her iki durumda da babanın gücü pek bir fazla olmalı ki direkt olarak WG tarafından tehlike olarak görülsün. Diri yakaladıkları Sanji'yi öttürmek istiyorlar da olabilir, tehlike seviyesi oldukça yüksek.

Aile olarak çok güçlüler, liderleri de güçlü olmalı. Amiralden güçlü olmalı diye düşünüyorum.

Güçlü bir orduları var ki BM bunlarla ilişki kurmak istiyor.Diğer imparatorları geçmek için iyi fikir.Hiç bilgi yokken konuşmak gereksiz ama bence bu adam en fazla Doffy-Mihawk ayarında olur. Zaten şöyle düşünsek bu adam doffy seviyesinde, ve Sanji'nin 2 kardeşi de Sanji seviyesinde olsa ki bence daha güçlüler.Evet bu 3 kişi böyle olduğunu düşünürsek daha ordunun devamı var ve korku salmışlar.
Cidden tehlikeli bir topluluk olur ama BM tayfasından güçlü olmayacaktır bence.

Kısacası bu suikastçı ordusu komple (germa 66 oluyor herhalde)= 1 imparator+Law olur bence
Babası= dediğim gibi Doffy-Mihawk gibidir.

Hiç bilgi yok ama aklımda kurgulamışım şimdiden önyargı işte. Bir de KK seviyesini kaldır bence.BM ile işi ne o zaman.Ordusuyla istediği imparatoru indirsin.

amiral seviyesinden aşağı olmayacağı gibi duruyor bm gibi biri himayesine almak istediğine göre :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık