Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu için ne kadar erken olsa da manga çıkmayacak haftada bu tip konular hakkında konuşmak güzel oluyor bence. Shanks ve dragondan sonra insanı boyutlardaki en güçlü adamdır gibi. Yonko'ya çok yakın, amiral seviyesinde biri çıkacaktır bence. Sanji reis gibi bir adamın babasından da daha azını beklemem. İlk görüneceği anı sabırsızlıkla bekliyorum, şovunu yapacaktır bir güzel. :good:

Daha adamın adı belli değil, çocuğu askere kısa dönem mi uzun dönem mi yoksa bedelli mi göndersek derdine mi düşüldü ?
Yok yok astek olsun en iyisi. :(

Amiral dedim ama üzülerek ifade ediyorum ki seçenekler berbat :( Shicilerle ilgili olan iki seçenek de mantıksız ve gereksiz. Peki ya Kk seviyesi seçeneğine ne demeli ? Konu sahibinden en azından daha mantıklı seçenekler sunmasını beklerdim. Anket hayal kırıklığı oldu ama umarım Sanji'nin babası bir amiral seviyesi çıkar ve beni hayal kırıklığına uğratmaz.

Amiral dedim ama üzülerek ifade ediyorum ki seçenekler berbat :( Shicilerle ilgili olan iki seçenek de mantıksız ve gereksiz. Peki ya Kk seviyesi seçeneğine ne demeli ? Konu sahibinden en azından daha mantıklı seçenekler sunmasını beklerdim. Anket hayal kırıklığı oldu ama umarım Sanji'nin babası bir amiral seviyesi çıkar ve beni hayal kırıklığına uğratmaz.
Sıkıntı ne ki o seçeneklerde? Gayet açık. Mihawk ile ilgili değildir umarım. Şıklar gayet güzel. :/
KK seviyesini de Vaas ve onun gibi Sanji fanı arkadaşlar için koydum oy versinler diye. :/ Her güçten şık koyduk işte. :/
Daha adamın adı belli değil, çocuğu askere kısa dönem mi uzun dönem mi yoksa bedelli mi göndersek derdine mi düşüldü ?
Yok yok astek olsun en iyisi. :(
Beklentini soruyorum. :( İlla bir şey görmene gerek yok ki beklenti için. :(

Sıkıntı ne ki o seçeneklerde? Gayet açık. Mihawk ile ilgili değildir umarım. Şıklar gayet güzel. :/
KK seviyesini de Vaas ve onun gibi Sanji fanı arkadaşlar için koydum oy versinler diye. :/ Her güçten şık koyduk işte. :/
Ben de Sanji fanıyım ama tutup da babasına kk demenin Sanji fanlığıyla ne ilgisi var onu çözemedim :/

Mihawk ile alakası yok. Ama senin ''shici seviyesi'' gibi olmayan bir seviyeden bahsetmeni beklemezdim. Shiciler arasında dağlar kadar güç farkı varken hangi shici seviyesinden bahsediyoruz ? Anlamak güç. Nitekim oraya yonkou seçeneğini koymak bile manasız. Hangi yonkou başka bir yonkounun sözüyle iş yapar ? Hangi yonkou benim oğlumla senin kızı yapıcaz ona göre dendiğinde hay hay paşam der ? Hangi yonkou yer altı dünyasında olacak da yer altı dünyasının lideri olmayacak ? Bu iş Mingo'ya bırakılacak ? Düşüncelerimiz çoğu şeyde ayrı olsa da yorumlarını tutarlı buluyorum ama anketin baştan aşağıya faul olmuş :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık