Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiden yapacağımız sadece tahmin olarak kalacak ama Amiral seviyesi değilse Mom'un kaale alıp masaya oturacağını sanmıyorum.Hatta daha güçlü bile olabilir.Niye derseniz Wb amiralleri bile velet olarak görüyordu.Adamdan saymıyordu.Gücünü kabul ettirmesi gerekli diye düşünüyorum.

O açıdan bence en az amiral seviyesi.Hatta amiral - yonko arası dahi olabilir.Aile lideri bu sonuçta.Namı bu kadar yayılmış oluşumun en tepesindeki kişi.

Yonkou ile iş birliği yapması,çok güçlü olduğu anlamına gelmez.

Suikastçı olduğundan güçlü biri olabilir.

Spandam da ne fikir adamı ama ha :D Ben amiral seviyesi dedim. Sonuçta babası Sanji'nin geleceği son seviyeleri temsil edecek. Sanji de babasını geçecektir az da olsa.

Bence kk seviyesi çünkü Sanjinin babası o.
Az bekleseydik keşke daha guzel olurdu bu anket için bence

Sanji babasını aşacaktır. Sanji'nin zirve halinin amirali rahat aşacağını varsayarsak babası da en az amiral çıkmalı ki amiralin bir tık üstü bekliyorum ben.

Yalnız Spandam nasıl fikir adamı ? Adam Aile Şerefi'ndeki Oktay. Beyni yok fikri mi var :oleyo:

Amiral seviyesi karakterlerin cikmasini bekliyorum.Hele ki arkasindaki topluluguyla yonkou seviyesi olan gruplari.Yani her amiral seviyesi olan adam ya denizci(yada hukumetin adami) yada korsan veya devrimci olmamali.Kendi kafasina gore takilan adamlar olmali.Odul avcilari gibi..
Goynüm Garp seviyesi mantığım amiral seviyesi.Mevcut şikilerin hepsinde güçlü fakat amirallerden Aok ve Aka'dan güçsüz.
:( Neyse ki oraya usopp yazmissin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık