Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Veritas

veritas mangası gerçekten harika bir manga ama nedense bir türlü sonu gelmiyor böyle mangaların veya animelerin
herşey iyi güzel diyorsun abuk subuk sonla bitiyorlar bir türlü ana karakterin hüküm sürdüğü bir bölümü göremiyorsun
valla bi devil may cray var aklima gelen oda zaten dogustan güçlü bide noblessede cadis extrama d. raizel :)

Arkadaşlar konuyu hortlatayım dedim. Bugün The Breaker'da güncele yetiştim derken aklıma veritas geldi sitede baktım konusu varmı diye bu çıktı. Konuyu herkes görsün belki veritas'ı bilmeyen arkadaşlar vardır. The Breaker'a çok benziyen bir seridir Veritas ama çok farklı yönleride vardır özellikle ana karakteri çok değişik bi insandır. Başka hiçbi seride böyle bi ana karakter görmemişsinizdir emin olun o yüzden başlarda şaşırabilirisiniz ama seri sarar ve çok güzeldir. Tavsiye ederim. Mnaki'den indirip okuyabilirsiniz.

Güç dengeleri güzel kurulmuştu ve kurgusu on numaraydı. Tarafların belli olması herkesin neredeyse birbirine kazık atmış olması ve ne geçmişteki olaylarla ne de güç dengesini kafasına takmayan çılgın ana karakteriyle gözümdeki değeri one piece kadardır.

Seriyi okumadım, ama baş karakter için yazılan özellikler doğru ise, aynısı Toriko için geçerli. Torıko'da geleceğin One Piece'i olarak görülüyor. Konuya girişi saçma buldum o yüzden. Eskiden çevirip tamamladığım bir seri olan Island ve Zombie Hunter güzel serilerdi, fakat adamlar sıkılıp, yarıda bitirmişler. Yarın Oda bile yapabilir aynısını.

Slam dunk gibi bunu da yarıda bitirmişler niye böyle güzel mangaları hep yarıda bırakırlar anlamadım gitti

Manganın büyük bölümünü okudum.Büyük ihtimal bu akşama kadar bitirecem.Yarım kalıyor olması üzücü :hoo: Fairy Tail gibi bi manga devam ederken Veritas'ın yarım kalması... Korelilerin ne alıp veremediği var güzelim seriyle anlamadım.

Nerede ?
Bakatensai de olması lazım :) Bende aynılarını okuduğumu hatırlıyorum..

Seriyi okumadım, ama baş karakter için yazılan özellikler doğru ise, aynısı Toriko için geçerli. Torıko'da geleceğin One Piece'i olarak görülüyor. Konuya girişi saçma buldum o yüzden. Eskiden çevirip tamamladığım bir seri olan Island ve Zombie Hunter güzel serilerdi, fakat adamlar sıkılıp, yarıda bitirmişler. Yarın Oda bile yapabilir aynısını.
Toriko ile Veritas'ın ana karakterinin alakası bile yok varsada çok azdır Smoker. Çok değişik yani über süper değil normal bi insan Veritas'ın ana karakteri. Bizim gibi normal biri oda. Yani öyle değişik bi karakter vaktin varsa okumanı tavsiye ederim okuyunca farkedersin garip bi karakter olduğunu. Ben başlarda çok garipsemiştim. Okuduğum en iyi seri değil kesinlikle bi One Piece değil ama kendine özgü ve farklı ayrıca kurgusuda çok güzel.

Edit: Konunun açılışındaki yazıyı demin mangaturkte okudum başka bi arkadaş veritas konusunda yazmış. Raslan'da aynı düşüncelere sahip olduğu için konuyu böyle tanıtmış olayı çok kurcalamamak gerek:D

Beni en çok etkileyen yanı karakterin korumak için dövüşmemesi dövüşmek için bir sebep bulmaya çalışmıyor. Rakibine güçlenmesini sağladığı için teşekkür bile eden biri.

bende bu serinin güncellerini günü gününe takip edirek bitirdim. ama yarım kalma sebebinin açıklaması yanlış hatırlamıyorsam şöyle idi. kore mangaları yani manwalar japanyadaki gibi sponsor bulmakta zorlandığı için yarıda bırakılıyor. buna benzer bir yazı okumuştum. korede manwalar sponsor dedi yuzunden yarım kalıyor. ve boyle veritas gibi etkileyici serilerinde tadı kursagımızda takılı kalıyor. yuh olsun ac gozlu sponsorlara.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık