Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Veritas

Bende okudum şimdi ilk bölümü filan güzele benziyor o yüzden devam etmedim :D Çünkü yarıda kesilmiş bide ben küfür etmeyim :D

Aynı sorun The Breaker'da da vardı ama mangaka yayıncısını bıraktı ,sanırsam yaklaşık 10 bölüm kadar internette bedavadan yayınlandı ve başka bir dergi ile anşatı amangaka en sonunda..
Bende hala 2. seriyi bekleyenlerdenim..

veritas tamam çok hoş bi manhwa idi.peki one piece'den üstün yanı neresi gösterebilirmisin.bahsettiğin manga one piece 651 çıkmasına rağmen hala yarısında denilen manga.bi o kadarda ilginçtir ki one pieceden başka bu kadar çok üretilen teori üretilen manga görmedim.
ilk sayfadaki olaylar yüzünden bana göre dostum düşüncelerim seni ne ilgiler ki neden ileri geri konuşmaya çalışıyorsun ve konuşmayı beceremiyorsun demi ama :respect:

Güzel bir seriydi geçekten. Yaklaşık bi 9 ay önce okumuştum. Mnaki sağ olsun. Sonunda yarım kaldığını bilmeden başlamıştım çevirisini okumayı bitirdiğim zaman orjinalden devam etmek istedim ama hayal kırıklığına uğradım çünkü manga tamamen bitmiş meğer. Çok üzülmüştüm o zaman.

Dzhonqur

ilk sayfadaki olaylar yüzünden bana göre dostum düşüncelerim seni ne ilgiler ki neden ileri geri konuşmaya çalışıyorsun ve konuşmayı beceremiyorsun demi ama :respect:
Sen öyle diyorsunda senin kendi düşüncelerine bişey demedim sadece göster dedim.Yani ispatla.Bunda alınıcak bişey yok.Senin dediklerin ne kadar görüşlerinse benim dediklerimde öyle.Bide bana konuşmayı becemiyorsun demek senin ne haddine demi ama :)

Sen öyle diyorsunda senin kendi düşüncelerine bişey demedim sadece göster dedim.Yani ispatla.Bunda alınıcak bişey yok.Senin dediklerin ne kadar görüşlerinse benim dediklerimde öyle.Bide bana konuşmayı becemiyorsun demek senin ne haddine demi ama :)
arkadaşım anlama yeteneğinde ara bence bak sataşmak istemiyorum sonra adminler bana patlıyor ilk sayfadakileri öne sürüyorum sen hala göster diyorsun ve benim anlatımımı bozuk buluyorsun acaba senin anlayışındamı problem oluryor yoksa bendemi düşün bakalım hele ...

bana konusu kurgusu bu seri bambaşka gibi geldi bilmiyorum okudun mu okumadın mı ama benim görüşüm one pieceden üst yanları gayet fazlaydı ...

Önceki mesajımdan okuyup okuyamadığımı nasıl anlamadın bende bunu anlamadım. Yine de cevaplayayım. Okudum (iki kere)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık