Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Veritas

Dzhonqur

Baki kardeşim bir tezat mesajımı es geçmişsin.Bide attığım dört mesajdan ikisi veritas'ın iyi olduğunu söylüyorum.Diğer ikisiylede raslan'la görüş ayrılığına düştük onlar.Bide ek olarak ''Tutmasına tuttu mangada,Güney Kore'de manga çıkartmak pek kolay değil.Firmayla bazı sorunlar yaşadığı için bitti diye biliyorum ben.'' şu mesajın tersini kanıtlayabilirsen manga okumayı veya anime izlemeyi bırakırım.

Baki kardeşim bir tezat mesajımı es geçmişsin.Bide attığım dört mesajdan ikisi veritas'ın iyi olduğunu söylüyorum.Diğer ikisiylede raslan'la görüş ayrılığına düştük onlar.Bide ek olarak ''Tutmasına tuttu mangada,Güney Kore'de manga çıkartmak pek kolay değil.Firmayla bazı sorunlar yaşadığı için bitti diye biliyorum ben.'' şu mesajın tersini kanıtlayabilirsen manga okumayı veya anime izlemeyi bırakırım.
bizene senin okumandan izlemenden Allahım yarabbim sen milletin fikirlerine laf etme gerek yok gerisine

Mangakasının the breakerin mangakası kadar taş**klı(anladınız) olmadığından devam etmeyen süper ötesi seridir. Biri hangisi çakma diye sormuş. The Breakere göre veritas daha önce çıktı diye biliyorum. :)

Konusu felan gayet güzel gidiyor sevdim ben,Ki olayından bıktım gerçi Breaker'dada vardı aynısı -_-
-1000 mesajım hayırlı olsun bu arada ^^

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık