Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Usopp ''Tanrının Gözü''

Teori güzel, Usopp'un olası gelişimi iyi bir şekilde ele alınmış. Fakat ben Issho'nun gözlemle meteoru hissettiğini düşünmüyorum, bana çok uçuk geliyor böyle bir gözlem. Issho'nun gözlemi iyi tabi ki ama seride öyle bir gözlem olmaz bence, çok op. Bana kalırsa ne kadar uzakta olursa olsun, her zaman gökyüzünde senin doğrultuna yakın bir gök cismi vardır, amiralimiz de onu çekiyor. Rastgele bir meteor yani.Meteorun düşeceği yer Fujitora'nın etrafındaki kısıtlı alan olacağından nereye düşeceğini bilmesi yeterli zaten, gökyüzünde hissetmesine gerek yok.Yani ben burada diğer arkadaşların aksine meyvenin daha önde olduğunu düşünüyorum, gözlemin burada sadece meteoru düşüreceği yer için bir etkisi var bence.
+1

Vakit harcayıp yazmıssın eline sağlık. Usopp un yalanları gerçek oluyor bu bilindik bir durum. Elbaf'da buna benzer bişeyler olabilir. Ama Usopp @amaneden yazdığı gibi en zayıftı ve en zatıf olarak kalacak. Birde ek olarak şunu diyeyim OP evreninde de olsa bir yıldızı dünyaya çağırmak mümkün değil.

Amiralin gücü meyvesiyle alakal bi durum sadece.Hakisiyle saptama yaptıgını düsünmüyorum.Sadece istedigi nesneye yer cekimi uyguluyo olabilir.Meteor faaln da isin fantezisi.Ama arkadaslarında dedigi gibi güzel bi çalısma olmus ben begendim.

Güzel teori eline sağlık. Op taki en sevdiğim dört karakterden biridir; onu böyle yerlerde göreceğime ve Van Augur ile düello yapacaklarını düşünüyordum, senin teorinle artık eminim.

Tayfanın en zayıfı kalabilir.Peki tayfanın hepsi çok güçlü olur da strawhat tayfasının en zayıfı ancak OP evreninin en güçlü elemanlarından biri olabilir mi acaba :(

emek vermişsin ama senden çöp usoppun teorisi yerine croco reyiz teorisi beklerdim.

Teoriye gelirsem, usoppun hiç
bir zaman meteor indirebileceğini düşünmüyorum ileride fujinin meyvesini çalmadığı sürece. Ama okuması zevkli güzel teoriydi.

Muhalefet partim gibisin berkay ne yaparsam yapayım beğenmiyorsun. :D
dostum sana takılmayı seviyorum. Yoksa söyledim zaten okuması zevkli güzel teoriydi.

Ha ama meteor zorlama geldi bana. Seride güç dengesine göre usopp zor yapar.

Yani tam olarak bilimsel kısma hakim değilim ama bildiğime göre her gün yüzlerce meteor dünyaya düşüyor zaten.

Ancak bu düşen meteorlar, atmosferin sürtünmesiyle parçalanıp aşırı ısınıp yanarak bölüne bölüne çok küçülüyor. Burada fuji yer çekimiyle oynayıp bu meteorları yakalıyor diye düşünmüştüm. Yani usopp uzaya bişey atıcak sonra meteor düşücek pek aklıma yatmadı.

Benim düşünceme göre BB tayfası, Shanks ı ve tayfasını yok etmiştir. Atılan vsler sonucu van augura yenilen yasopp ölüm döşeğindedir. usopp babası yasoppun ölümünü görünce onun intikamını almak için denizin cesur savaşçısı olur. Başlarım sopasına böyle dandik silah mı olur diyerek elindeki silahı çöpe atıp namiden parasını alıp Çeker AWM sini dikilir van augurun zafer sonrası alem yaptığı mekanı basarak, "hesap günü geldi hain köpek çık dışarı" der. Usopp Van Auguru yıktığında gerçekten denizin cesur savaşçısı olarak anılmaya başlar.

dostum sana takılmayı seviyorum. Yoksa söyledim zaten okuması zevkli güzel teoriydi.

Ha ama meteor zorlama geldi bana. Seride güç dengesine göre usopp zor yapar.

Yani tam olarak bilimsel kısma hakim değilim ama bildiğime göre her gün yüzlerce meteor dünyaya düşüyor zaten.

Ancak bu düşen meteorlar, atmosferin sürtünmesiyle parçalanıp aşırı ısınıp yanarak bölüne bölüne çok küçülüyor. Burada fuji yer çekimiyle oynayıp bu meteorları yakalıyor diye düşünmüştüm. Yani usopp uzaya bişey atıcak sonra meteor düşücek pek aklıma yatmadı.

Benim düşünceme göre BB tayfası, Shanks ı ve tayfasını yok etmiştir. Atılan vsler sonucu van augura yenilen yasopp ölüm döşeğindedir. usopp babası yasoppun ölümünü görünce onun intikamını almak için denizin cesur savaşçısı olur. Başlarım sopasına böyle dandik silah mı olur diyerek elindeki silahı çöpe atıp namiden parasını alıp Çeker AWM sini dikilir van augurun zafer sonrası alem yaptığı mekanı basarak, "hesap günü geldi hain köpek çık dışarı" der. Usopp Van Auguru yıktığında gerçekten denizin cesur savaşçısı olarak anılmaya başlar.
:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık