Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Türküler ve Türkü Paylaşım Platformu

Dün yukarıdaki haberde denildiği gibi kuğular için "Neşet Ertaş çalmayın" eylemi vardı. Hayvan ve müzik ilişkisi üzerine sorular sormuştuk ve bunun üzerine diyeceğim hayvanlar dertlenir. Örnek olarak şu ciğeri dağlanmış, patisi yorgun düşmüş dertli bir kediyi paylaşayım. Gözlerini açamıyor miyavcağız. Demek ki Neşet Ertaş dertlendiriyor:

Neşet Ertaş ve kuğu ilişkisinden sonra yukarıda görüldüğü gibi dertlenen kedi paylaşmıştım. Şimdi de klarnetten dertlenen köpek paylaşıyorum:

Not: Bir tane daha kedi buldum. Bu da içi daralmış.

Bu videolara göre hayvanlar dertleniyormuş. Hoş, hayvanlar dertleniyorsa normaldir. Bana da böyle şeyler çalsalar ben de kötü olurum. İnsanın içi bayılıyor. Ruh hâlini alıp koparıyor. O yüzden onlar da haklılar. Hayvan ve müzik ilişkisi videolar bakışından böyle. Türkü kısmında konu sona ermiştir. Herkese iyi günler.

İlahi gibi görünüyor. Ancak yine de kesin cevap veremiyorum Kırmızı Terör. Bu türü pek dinlemediğim için net çizgileriyle ayıramam. O yüzden seni de cevapla kandırmış olmayayım.
Bu türü kankan, doktor civanım @carpe d. em daha iyi bilir. Neyle bağlantısından onun cevaplayabileceğini düşünüyorum. İyi geceler efendim.
Carpe nereden bilecek ya sen de :gamyon:

İlahi gibi görünüyor. Ancak yine de kesin cevap veremiyorum Kırmızı Terör. Bu türü pek dinlemediğim için net çizgileriyle ayıramam. O yüzden seni de cevapla kandırmış olmayayım.
Bu türü kankan, doktor civanım @carpe d. em daha iyi bilir. Neyle bağlantısından onun cevaplayabileceğini düşünüyorum. İyi geceler efendim.
Evde sarı çiçeğe anasını babasını soruyor bu sürekli ya bakma böyle hareketler yaptığına! :)
Seninle karadeniz usulü atma türkü edeceğuk boğle gidersa 😌

Dostlar beni hatırlasın.

Carpe'yi hafife almayalım. Boşuna ney ustası değil.

Evde sarı çiçeğe anasını babasını soruyor bu sürekli ya bakma böyle hareketler yaptığına! :)

Seninle karadeniz usulü atma türkü edeceğuk boğle gidersa 😌
Tabii yapın. Biz de @Roronoa'mla türkü atışmıştık ama mücadelemiz yanlıştı. Kendisi türkünün Yonkou'su, bense çaylak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık