Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    326
Luffy'i rakip olarak görüyor neden ona ölümsüzlük ameliyatı yapsın ki? İttifak var ama bunu yapacak yakınlıkları yok şuan
Hikaye bu noktaya gelebilirler imasında bulundum. Öyle bir şey olacaksa altı dolacaktır. Ayrıca Luffy Law'ı arkadaşı olarak görüyor. Law da kasıntı biri olduğu için çaktırmıyor ama o da arkadaşı olarak görüyordur. Law Luffy sayesinde intikamını aldı. Arc içinde de bağları iyice kuvvetlenebilir. Law D. hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. D.'nin iradesinin öğrenip beklenen kişinin Luffy olduğunu hissedip bunu yapabilir vs. Zaten bir şekilde Luffy herkesin güvenini kazanıp amaçlarına hizmet ettiriyor : ))

Law'ın seri bittiğinde hayatta kalma ihtimali düşük bence. O da sırf Law bu gücü biri için kullanır mı sorusundan dolayı.

Hikaye bu noktaya gelebilirler imasında bulundum. Öyle bir şey olacaksa altı dolacaktır. Ayrıca Luffy Law'ı arkadaşı olarak görüyor. Law da kasıntı biri olduğu için çaktırmıyor ama o da arkadaşı olarak görüyordur. Law Luffy sayesinde intikamını aldı. Arc içinde de bağları iyice kuvvetlenebilir. Law D. hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. D.'nin iradesinin öğrenip beklenen kişinin Luffy olduğunu hissedip bunu yapabilir vs. Zaten bir şekilde Luffy herkesin güvenini kazanıp amaçlarına hizmet ettiriyor : ))

Law'ın seri bittiğinde hayatta kalma ihtimali düşük bence. O da sırf Law bu gücü biri için kullanır mı sorusundan dolayı.
Ben herşeyden başkarakterin faydalanmasını istemiyorum şahsen :D Hikaye o yöne şekil alabilir ama biri ölümsüz olacaksa bu ölüm eşiğine gelmiş herhangi bir karakter olabilir.Momo'ya bile kullansa daha iyi şuan

Ben herşeyden başkarakterin faydalanmasını istemiyorum şahsen :D Hikaye o yöne şekil alabilir ama biri ölümsüz olacaksa bu ölüm eşiğine gelmiş herhangi bir karakter olabilir.Momo'ya bile kullansa daha iyi şuan
Ben de olayın beklemediğimiz şekilde kurgulanmasını isterim. Law'ın bu gücünü öğrendiğimizden andan itibaren çoğu kişi Luffy için kullanacağını düşünmüştür. Alt yapısı güzel olduktan sonra ben de beklenilmeyen şeyleri görmeyi tercih ederim: ))

Şöyle toplu izleyince görüyorsun ki adamda ne meyve var be.Meyve yüzünden epey güçlü fakat küçümseniyor.Ne 500 milyonu 1 milyara merdiven dayaması lazım aslında bu meyveyle.Yapabildikleri şöyle izleyince daha bir göze sokuluyor.

Serideki en iyi meyvelerden biri.
Valla Kid'in meyveye ne çizecek ki bunun kadar işlevli ve güçlü olacak merak ediyorum.Belki o yüzden vermiştir kral hakiyi.Adama bu düzeyde bir meyve veremeyeceği için.Luffy'nin bir sürü formu var tekniği var g4 dahil.Law'ın tonla saldırısı var Kid birkaç teknikle nasıl eşdeğer olacak bilemiyorum.

Valla Kid'in meyveye ne çizecek ki bunun kadar işlevli ve güçlü olacak merak ediyorum.Belki o yüzden vermiştir kral hakiyi.Adama bu düzeyde bir meyve veremeyeceği için.Luffy'nin bir sürü formu var tekniği var g4 dahil.Law'ın tonla saldırısı var Kid birkaç teknikle nasıl eşdeğer olacak bilemiyorum.
Ona da yapar bir şeyler. Kid' ile Law'ın meyvelerinin etkilerinin WB, Shiki tarzı olmasını bekliyorum. Yani meyveleri aslında çok güçlü bu ikilinin bence. Kid'e ne yapar bilmiyorum ama Magneto gibi bir örnek var yani. Çok da zor sayılmaz. Luffy meyve konusunda en bahtsızı bence.:D

Şöyle toplu izleyince görüyorsun ki adamda ne meyve var be.Meyve yüzünden epey güçlü fakat küçümseniyor.Ne 500 milyonu 1 milyara merdiven dayaması lazım aslında bu meyveyle.Yapabildikleri şöyle izleyince daha bir göze sokuluyor.

Meyve güzel de mochi gibi, lastik gibi dövüşe elverişli meyvelerden değil. Kullanıcının yeteneklerine bağlı olarak geliştirilebilirse geliştirilir, geliştirilemezse anca videonun çoğunluğunda olduğu gibi bir yerden bir yere ışınlamada kullanılır.
Room tek başına çok güçlü hatta mutlak bir özellik gibi görünüyor ama genel meyve mantığının aksine bir mutlaklık verilmediğine, yeteneklerin haki ile alakalı olduğuna dair inançlar var. Ama mesela Luffy'nin meyvesinin lastikliği hakiden bağımsız olarak elektriğe karşı mutlak savunmaya sahipti. Sugar'ın, Perona'nın meyve yetenekleri mutlak Art meyvesi de tabi. Marco'nun yenilenmesi mutlaktır büyük ihtimalle, Buggy'nin meyvesi onu Mihawk karşısında bile kesilemez yapıyor, Robin'in uzuv çıkaramayacağı bir yer olduğunu sanmıyorum gibi gibi.
Benim meyvelerde gördüğüm spesifik özelliklerinin mutlak olması ama ope ope no mi'de bu yok. Daha doğrusu ben mutlak özelliğinin ölümsüzlük ameliyatı olduğunu düşünüyorum ki bunun da bize bir faydası yok. Üstüne meyvenin kullanım kısıtlaması var ki başka bir meyvede görmedik sanırım. Oda, Luffy'nin önüne geçmesin diye bayağı uğraşmış o yüzden kullanıcısı zayıf duruyor ama ben meyvenin özünde savaşa elverişli olmadığına bütün bunları Law'un çıkardığına inanıyorum.

10 dk sonra yok enerji bitti, yok haki kalmadı, ay öldüm, ay bana bişi oluyor demese gerçekten çok potansiyelli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık