Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Hazır başka bir konuya atmışken buraya da atayım.

Law'un meyvesiyle alakalı çok büyük bir yanlış anlaşılma var bence. Ope Openin ölümsüzlüğü mutlak bir ölümsüzlük vermiyor, sonsuz gençlik veriyor. Yani Elf tarzı bir ölümsüzlük. Yaşlanmıyorsun, sonsuza kadar yaşarsın ama birisi kılıcı kalbine soksa ölürsün tarzı ölümsüzlük. (不老手術 Furō Shujutsu) Shujutsu cerrahi opreasyon-ameliyat. Furo-Furou (artık her ne ise) Ebedi/Kalıcı Gençlik anlamında. Ebedi Gençlik Operasyonu. Kaidou'nun hasar almazlığı ile bu meyve arasında bağlantı kuruluyor ama Ebedi Gençlik Operasyonunun hasar almazlık şeklinde mutlak bir ölümsüzlük verdiğine dair bir şey yok.

Gelişimini tamamlayıp zirve gücüne ulaştığında elindeki o meyveye rağmen yonko kıvamına gelememiş olursan çöpsün Law. Bunu yapamayacaksan birini ölümsüz yap ve aradan çık lütfen.

Gelişimini tamamlayıp zirve gücüne ulaştığında elindeki o meyveye rağmen yonko kıvamına gelememiş olursan çöpsün Law. Bunu yapamayacaksan birini ölümsüz yap ve aradan çık lütfen.
Meyveyi güzel kullanıyor bence. Eğer doflamingo kendini içten dikemeseydi orada ölürdü zaten. O yüzden zayıf biri değil gibi.

Meyveyi güzel kullanıyor bence. Eğer doflamingo kendini içten dikemeseydi orada ölürdü zaten. O yüzden zayıf biri değil gibi.
Çok güçlü diyemesek de zayıf biri değil tabi ama benim beklentim ulaşabileceği en uç noktada. Bu meyvenin hakkı gerçekten yonko seviyesi. MF büyüklüğünde room açıp içinde at koşturan bir Law hayal edin. Kalifiye Shiki olur resmen.

Hayatını neden Luffy'e feda etsin anlaşılamayan olaylar :D
Etmez mi? Yani fedadan kasıt meyvesinin özelliğini Luffy için kullanacağı. Bu silah patlamaz diyorsan olabilir tabi illa patlayacak diye bir şey yok.

Çok güçlü diyemesek de zayıf biri değil tabi ama benim beklentim ulaşabileceği en uç noktada. Bu meyvenin hakkı gerçekten yonko seviyesi. MF büyüklüğünde room açıp içinde at koşturan bir Law hayal edin. Kalifiye Shiki olur resmen.
Meyvesinin sınırları tam olarak açıklanmadı gitti. MF büyüklüğü kadar açar açmasına da Yonkou komutanı seviyesindeki adama vücut değiştirme ve benzeri tekniklerini direk uygulayabilecek seviyeye gelmesi lazım. Sanji'ye karşı uygulamıştı. Bu yüzden haki seviyesinin Sanji'den fazla olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık