Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

'Eski Savaş Lordları ve Adamları' forumunda Smoker tarafından 24 Nis 2010 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Ona hırsız diyorlar, doğrudur. Çünkü o kalplerimizi çaldı.

115 oy
    68.9%
  2. Bu herifte bir hinlik var ama, dur bakalım.

52 oy
    31.1%
  1. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 8,087
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    :hhh:

2. 01746 Ro shi nan te D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

01746 Ro shi nan te (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 5,966
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Bu kadar komik olan neydi?
    Luffy'yle kukla gibi oynayan Doflamingo'nun, o zamanki Luffy'den güçlü olduğunu söylemem mi?

3. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Kendisi 2 yıl önce en sevdiğim Nova karakteriydi. (Bizimkileri dışarıda tutuyorum tabii.) 2 yıl sonra serinin en büyük yancısına dönüştüğünden dolayı sevgim bayağı bir azaldı. Yine de iyidir, hoştur.

4. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Ölüm Cerrahı Law (鬼哭 / Demon Cry)
    Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Zoro'nun ilk kez samimiyet gösterdiği birine yancı demekte ne bileyim yani. :artiz:
    Law, bu yüz ifadesiyle haklıymış. :artiz:

5. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Ben Law'ı soğuk haliyle seviyordum. :D Law kötü demedim zaten, sadece önceki hali benim daha çok hoşuma gidiyordu. Şimdi maalesef diğer karakterlerin düştüğü tuzağa düştü. Luffy'yi takip etmek. Ve bunu çok abarttı. Wano sonunda da ayrılmazlarsa Law diye bir karakter kalmayacak. :D

6. Yubashiri-sama #Akainuazbiledemiş

Yubashiri-sama (#Akainuazbiledemiş)
    Mesaj Sayısı 4,241
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Zaten Oda adamı Dof'u indirmek için yaratmış bari en azından Luffy'nin bir numaralı ekürisi olsun. Zoro'dan eküri olmaz abisi gibi. Sanji'den Luffy'e dost olmayacağını da gördük. Law iyi eküri bence :D

7. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Law, D.'yi merak eden/öğrenmek isteyen birisi. Bu Raftelde ortaya çıkacaksa Raftel'de Law'ın da yer alması lazım. Dolayısıyla Wano sonu tayfayla devam ederken bunun kesinleşmesi gerekiyor. O yüzden Oden gibi olabilir dedim.

8. 01746 Ro shi nan te D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

01746 Ro shi nan te (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 5,966
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Bence X-Drake olayıyla zaten Law'un Wano sonrası sapacağı yolu işliyor Oda. :bilmem:

9. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 6,765
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Tayfasını bırakıp tamamen tayfaya katılsa sıkıntı etmem de, bu şekilde gözüme batıyor. :D
    Tayfayla devam edecekse kendi tayfasını salsın. Onun dışında şimdilik ayrılıp ileride tekrar bir araya gelebilirler. Bu şekilde çok saçma bir hal almaya başladı.
    İşlesin bakalım. Gerçi Law'a kızıyorum ama tek başına o tayfayla ne yapabilir, o da soru işareti. :D

10. Ölüm Cerrahı Law 鬼哭 / Demon Cry

Mesaj Sayısı 3,136
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2018
    Tayfasıyla pek takıldığı yok. Genelde tayfasından bağımsız geziyor. Wano'da bile bıraktı. Bu yüzden çok eleştri almışlığı var. E.Oda ne planlıyor anlamış değilim. :hmm:

Bu da onun için büyük sıkıntı. Bepo'dan başka vasıflı görünmüyor. :oops:
    Gerçi ona rağmen yakalandılar, bir mink hızıyla kaçamadılar ama neyse..

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık