Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Moderatör tarafında düzenlendi:
Pardonda PH'dan beri hasır şapkaların yol güzergahını belirleyen Law. Kim kimi nerelere götürüp Wano'ya kadar getirtmiş bakalım. :rolleyes:
Phdan beri yolu belirleyen değil bizimkileri kullanan lawın ta kendisidir.Yoksa luffyler law olmasa big mom adasını kaido adasını veya minklerin yerini mi bulamayacaktı?Ne yapmış law sadece şuraya gidelim demiş gitmişler hepsi bu.He birbirlerine yardımları olmuştur ama kantara vurursak kimin kime daha fazla borçlu olduğunu söylemeye bile gerek yok.

Law sevdiğim ve iyi bir karakterdir. Zaten eski nickim Trafalgar D. Water Law.

Bir sorun yaşamam. Law adamdır.

Law'ın geçmişi çok iyi ya.

Muhtemelen bir noktada Law bizimkilere ihanet edecek. Oda bir sürü bölüm acaba neden diye merak kastırdıktan sonra aslında ihanet etmediği ortaya çıkacak ve Aaaa(!) Diyeceğiz.
Robin ile benzer geçmişleri var. :dd.d

İhanet edeceğini düşünmüyorum. Rosa'da Luffy'e olan inanç ve sadakatini gösterdi. Kendisi için en önemli iş olan Doffy'nin inmesinde Luffy rol oynadı. Wano'da da D.'yi öğrenebilmek adına Robin ile işbirliği içine girdi. Velev ki yaparsa da dediğin gibi olur. ??

Bişicikler olmaz sevmesem bile. Ben Cerrahı tanımıyorum ama o da benş tanımıyor. :gamyon:
Olmaz tabi. Zamanında nam saldım da ondan böyle. Eskisi gibi tam olmasam da bazen refleksle kendimde gazı açtırıp konuştuğum oluyor. :hhh:
Yoksa seven sever sevmeyen sevmez. Eleştiren eleştirir olur yani herkesin kendi tercihleri, düşünceleri. ? Ben daha çok ağır eleştri gördüğüm yerlerde bomba etkisi oluşturuyorum. :DD:

Phdan beri yolu belirleyen değil bizimkileri kullanan lawın ta kendisidir.Yoksa luffyler law olmasa big mom adasını kaido adasını veya minklerin yerini mi bulamayacaktı?Ne yapmış law sadece şuraya gidelim demiş gitmişler hepsi bu.He birbirlerine yardımları olmuştur ama kantara vurursak kimin kime daha fazla borçlu olduğunu söylemeye bile gerek yok.
Law olmasa Nami'nin kolundaki şeyin adı neydi o nereyi gösterse oraya gideceklerdi. Bu kadarını bilebilirsin sanırım.

İhanet edeceğini düşünmüyorum. Rosa'da Luffy'e olan inanç ve sadakatini gösterdi. Kendisi için en önemli iş olan Doffy'nin inmesinde Luffy rol oynadı. Wano'da da D.'yi öğrenebilmek adına Robin ile işbirliği içine girdi. Velev ki yaparsa da dediğin gibi olur. ??
Ben de ihanet edeceğini düşünmüyorum. En fazla paket halinde olur. Ama en son Jimbei tayfaya geldiğinde kıskançlıktan çatlamıştı. Hala bir rakip görme durumu var.

Olmaz tabi. Zamanında nam saldım da ondan böyle. Eskisi gibi tam olmasam da bazen refleksle kendimde gazı açtırıp konuştuğum oluyor. :hhh:

Evet ya o eski kötü namlar kolay geçmiyor. Benim Luffy'den sonra en sevdiğim karakter Law'dır açık ara.

Luffy'de sakız olacaktı, 10 dk kucakta gezdide kurtuldu. Amiral bile bir şey beceremedi orada. Doffy'yi sadece Luffy yensin diye kırk takla atıldı.
Cidden bu ucuz senaryoları mı konuşacağız yani? Hakim bitti dolanam 10 dakika.Koskoca amiral adayı söküp kaldırıyordu neredeyse kıytırık kuş kafesini kılıçla itiyordu.

Hadi işareti yanlış koydun... Parantez içini nasıl yanlış yazdın be adammmm!
Aga benim bakış açımı biliyorsun. Zoro'yu Luffy ile eşit görmüyorum.

Diğer iki supernovayı da Luffy'e yakın görüyorum.

Emna falan henüz yeni girdi denkleme. Belki de Zoro daha güçlüdür Law'dsn falan umrumda da değil açıkçası şuanlık bakış açım böyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık