Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Ben de ihanet edeceğini düşünmüyorum. En fazla paket halinde olur. Ama en son Jimbei tayfaya geldiğinde kıskançlıktan çatlamıştı. Hala bir rakip görme durumu var.

Evet ya o eski kötü namlar kolay geçmiyor. Benim Luffy'den sonra en sevdiğim karakter Law'dır açık ara.

Yani olabilir. Oda'nın ne yapacağı belli olmuyor. :dd.d O sahnede çok iyiydi. Ağızları açık baktılar Kid ile. Rakip görme durumundaki kilit yer ne biliyor musun? Bu 3lünün bir araya gelmesi. Luffy - Law - Kid bir araya gelince sapıtıyorlar. Affedersin s*d*k yarıştırıyorlar. :hhh:

En kısmını ben uydurmuşum pardon. Gerçi yemin edebilirim o sayfanın Türkçe halini gördüğüme ve "en güçlüler" yazdığına ama orjinalinde yazmadığı sürece bir anlamı yok tabi.
Gerçi yazmasa da pek bir şey ifade etmiyor sanırsam.
Benim hep savunduğum bir şey var, bu seride şu ona tek attı bunu kesemedi gibi analizler çok anlam ifade etmiyor. Ana kurgu nasıl Oda'nın bize gösterdiği mesaj ne bunlar daha fazla ön planda. Bu 3 supernova kaptanlar olarak seneler evvel öne çıkarıldı ve birbirine yakın güçte gösterildi. Luffy son zamanlarda dengeyi bozdu biraz ama bunların halen ikinci adamındsn daha güçsüz seviyede olacak kadar düştüklerini düşünmüyorum.

Luffy - Law - Kid bir araya gelince sapıtıyorlar. Affedersin s*d*k yarıştırıyorlar.
Evet o sahneler çok hoşuma gidiyor. Özellikle şuna ilk dokunan çöptür demesi ve diğerlerinin Luffy'nin gazına gelmesi.

Bu arada bir şeyi merak ettim, Law'a gelinceye kadar bayağı bölüm geçti. Law'a gelinceye kadar favın kimdi?

Benim hep savunduğum bir şey var, bu seride şu ona tek attı bunu kesemedi gibi analizler çok anlam ifade etmiyor. Ana kurgu nasıl Oda'nın bize gösterdiği mesaj ne bunlar daha fazla ön planda. Bu 3 supernova kaptanlar olarak seneler evvel öne çıkarıldı ve birbirine yakın güçte gösterildi. Luffy son zamanlarda dengeyi bozdu biraz ama bunların halen ikinci adamındsn daha güçsüz seviyede olacak kadar düştüklerini düşünmüyorum.
Geçen ben de bu sebeple Sengoku'nun Garp'tan güçsüz olmadığını açıklamaya çalışıyordum ama işte nabarsın Oda güç olaylarını dengeleyemediği için böyle tuhaflıklar ortaya çıkabiliyor tabi.

Beklemediğini iddia edemezsin.Bende beklediğini iddia edemem.Bunun kesin bir cevabı yok.Ama kesin olan tek şey dofu indirmeye gücünün yetmediğidir.
Adamın kendisi bunu kabul ediyor zaten. Kendi planında Doffy ile dövüşmek yoktu. Kaido'yu üstüne salmak vardı. Ama baktı planlandığı gibi olmadı. Luffy'e Cora-san'ı anlatıp " ben de artık dövüşmek istiyorum." dedi. Birbirlerine yardımları ile savaş sonuçlandı.

Evet o sahneler çok hoşuma gidiyor. Özellikle şuna ilk dokunan çöptür demesi ve diğerlerinin Luffy'nin gazına gelmesi.

Bu arada bir şeyi merak ettim, Law'a gelinceye kadar bayağı bölüm geçti. Law'a gelinceye kadar favın kimdi?
Hiç ciddi olamıyorlar. :D.d Ace seviyorum. Her yerde ilk gözdem Ace son gözdem Law derim. :utaniyorum:

Bu arada Law'ın PH'da Luffy'i bekleyip beklememesi muhabbeti saçma değil mi? Bu adam muneccim mi ya Luffy gelirse diye bekleyecek bir adada. Ki o adada bulunma sebebi Ceaser ve SAD. Luffy ile yakından uzaktan alakası yok. Luffy adaya gelmişken durumu değerlendirdi sadece. Bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık