Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Law gerçekten doğru zamanda devreye girmiş doğru bir karakter. Yeni dünya taktik maktik yok bam bam diye random ada gezip Allah kerim diyebileceğin bir yer değil. Böyle bir beyne ihtiyaç vardı. Bu konuda Jimbei de sağlam adaydı aslında ama Monster Trio dengesini bozmamak için hemen almadı Oda onu tayfaya.
Benzer bir şey dediğinde Luffy'nin verdiği tepkiye baksana, hiç oralı değil akıllanmaz ki bu :D.d

Katılıyorum. Jinbei'de artık bu konuda iyi olur. Hem bilgin hem tecrübeli. ?

Benzer bir şey dediğinde Luffy'nin verdiği tepkiye baksana, hiç oralı değil akıllanmaz ki bu :D.d

Katılıyorum. Jinbei'de artık bu konuda iyi olur. Hem bilgin hem tecrübeli. ?

Yalnız Law'ın nereden düştüm bu delilerin yanına tripleri efsaneydi :hhh: .

Zaman atlamasından sonra serinin eskisi kadar komikli şakalı olmadığı iddia ediliyor. Doğrudur yanlıştır bilemem de sırf Law'ın bu tepkileri bile benim için aradaki farkı önemsizleştirmeye yeterli.

Yalnız Law'ın nereden düştüm bu delilerin yanına tripleri efsaneydi :hhh: .

Zaman atlamasından sonra serinin eskisi kadar komikli şakalı olmadığı iddia ediliyor. Doğrudur yanlıştır bilemem de sırf Law'ın bu tepkileri bile benim için aradaki farkı önemsizleştirmeye yeterli.

Yaşadıklarından ötürü kendini kastığını düşünüyorum. Rahat tavırlar sergileyemiyor. En son Cora-san'a güldüğünü gördük bir daha yok. :(
O yüzden Luffy'lerin yanında bu hal ve şekil içine girmesini ben de seviyorum. :hhh:

Zaman atlamasından önce tayfa daha çok bir araya gelip gır gır şamata trollükler dönüyordu ya onlar olmadı. Yeni dünya daha ciddi bir hal aldı. Fark var. Ondandır. :d:d.d

Arkadaşlar @Ölüm Cerrahı nı kızdıracak bir şey yapmayın kendisi dövüş moduna geçtiğinde tam güç saldıran biri, canınızı kurtaramazsınız. :D
Ben bile tanımaz oluyorum kendimi. :p:p Açken sen sen değilsin sloganını kendim için Law savunurken sen sen değilsin olarak değiştiriyorum. :D.d

Sizleri katliam mağduru görmek istememe telaşı. Birazdan tazmanya canavarı gibi döne döne gördüğü her olumsuz yorum sahibini itlaf edecekmiş gibi bir izlenim uyandırdı bende.

Law sevdiğim ve iyi bir karakterdir. Zaten eski nickim Trafalgar D. Water Law.

Bir sorun yaşamam. Law adamdır.

Yaşadıklarından ötürü kendini kastığını düşünüyorum. Rahat tavırlar sergileyemiyor. En son Cora-san'a güldüğünü gördük bir daha yok. :(

Law'ın geçmişi çok iyi ya.

Muhtemelen bir noktada Law bizimkilere ihanet edecek. Oda bir sürü bölüm acaba neden diye merak kastırdıktan sonra aslında ihanet etmediği ortaya çıkacak ve Aaaa(!) Diyeceğiz.

Law sevdiğim ve iyi bir karakterdir. Zaten eski nickim Trafalgar D. Water Law.

Bir sorun yaşamam. Law adamdır.

Law'ın geçmişi çok iyi ya.

Muhtemelen bir noktada Law bizimkilere ihanet edecek. Oda bir sürü bölüm acaba neden diye merak kastırdıktan sonra aslında ihanet etmediği ortaya çıkacak ve Aaaa(!) Diyeceğiz.
O zaman sen güvendesin. İyi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık