Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Üzerine dönen geyikler bir yana on numara bir kardeşimizdir. Çatıdaki savaşın en kilit isimlerinden biri. Oda sahne ışıklarını üzerinde toplayacağı efsane bir an çizecektir mutlaka bu savaşta.

Uzun zamandır ope ope no mi'nin yeteneklerini ve kısıtlamalarını düşünür dururum. Özellikle de kılıcın kesme değil de bölme işlevi veriyor olması ve tek bir olay dışında hiç kimseyi kestiğini görmemii olmamız kafama takıldı kaldı.
Normalde kesme yeteneğini hakiye bağlıyor herkes ama bugün videoları izleyince bir şey fark ettim Law'ın kılıcı bölmek için kullanma şekliyle kesmek için kullanma şekli farklı ve hakisi yetsin yetmesin herkese saldırırken bölme niyetiyle saldırıyor. Bugüne kadar kestiği tek kişi Trebol ve uyguladığı teknik Sterben Blade. Sterben almanca ölmek demekmiş. Ve bu saldırıyı yaptığında bıçak gövdesine ortadan saplanıyor.
Kesme amaçlı yaptığı saldırılarda ise yandan yatay hamle yapıyor.
Şimdi asıl takıldığım mesele şu ki bu adam neden başka zamanda bu tekniği kullanmaya çalışmadı. Hadi diyrlim haki farkından. Bunu denemeden nasıl bilebiliyor? Ben bugüne kadar rakibinin hakisini ölçerek kıyaslama yapabilen bir karakter gördüğümü hatırlamıyorum. Mesele haki ile alakalı değilse o zaman sebebi neydi?

Uzun zamandır ope ope no mi'nin yeteneklerini ve kısıtlamalarını düşünür dururum. Özellikle de kılıcın kesme değil de bölme işlevi veriyor olması ve tek bir olay dışında hiç kimseyi kestiğini görmemii olmamız kafama takıldı kaldı.
Normalde kesme yeteneğini hakiye bağlıyor herkes ama bugün videoları izleyince bir şey fark ettim Law'ın kılıcı bölmek için kullanma şekliyle kesmek için kullanma şekli farklı ve hakisi yetsin yetmesin herkese saldırırken bölme niyetiyle saldırıyor. Bugüne kadar kestiği tek kişi Trebol ve uyguladığı teknik Sterben Blade. Sterben almanca ölmek demekmiş. Ve bu saldırıyı yaptığında bıçak gövdesine ortadan saplanıyor.
Kesme amaçlı yaptığı saldırılarda ise yandan yatay hamle yapıyor.
Şimdi asıl takıldığım mesele şu ki bu adam neden başka zamanda bu tekniği kullanmaya çalışmadı. Hadi diyrlim haki farkından. Bunu denemeden nasıl bilebiliyor? Ben bugüne kadar rakibinin hakisini ölçerek kıyaslama yapabilen bir karakter gördüğümü hatırlamıyorum. Mesele haki ile alakalı değilse o zaman sebebi neydi?
yüzüğü neden kartalla götürmediler gibi bir soru bu :)

law room açıp herkesi bir anda çatıya da ışınlayabilirdi. ama kaido ile dövüşeceği için enerjisini tasarruflu kullanıyor. ileri teknikleri çok fazla enerji gerektiriyor ve muhtemelen luffy gibi 10 dk da enerjisini yenileyemiyor. o yüzden bence kimseyi kesmeye çalışmadı.
birde bölmeyi denediğini ama bölemediğini gösterseydi, meyvenin gizemi kaçardı. meyve ya çok güçlü yada çok güçsüz denilecekti. o yüzden göstermiyor bence.

çatıya çıktıktan sonra room açtığını görmedik. luffy'i zoroyu ışınladı. ben onu merak ettim, room açtıda ben mi görmedim acaba. yoksa room olmadan da ışınlamaya mı başlamış.

Ben bu çocuğu sürekli ezikliyorum ama bu tayfayla buralara iyi gelmiş. Bizimkilere bakıyorsun Şamiyonlar Ligi, Kidd'e bakıyorsun kendinden becerikli sağ kolu var, Law'a bakıyorsun komando sırt çantası ama içi tabak çanakla dolu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık