Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tower of God

'Tower of God' forumunda Res tarafından 31 Tem 2012 tarihinde açılan konu

1. Caplino Üye

Caplino (Üye)
    Mesaj Sayısı 50
    Üyelik Tarihi15 Şub 2018
    Evet Gado. Yenmediğini biliyorum ama gayet güzel şekilde dövüştü ki dövüşmeye de devam ederdi bence. Zaten Baam henüz bir yüksek seviyeci yenmiş değil. Benim fikrimce Baam Gado'yu yenemez ama her şeyini verse zayıf diyebileceğimiz bir yüksek seviyeciyi yenebilir gibi. Ve bu arc tek kollu Kallavanı yenecek gibi durduğu için, ki olamayadabilir, Gado seviyesine gelecek gibime geliyor ve bunun için daha erken olduğunu düşünüyorum.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,137
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Bakalım artık. Örneği var sonuçta kurallı birisinin yüksek seviyeci yenmesinin. Gado belki de o kadar güçlü değildir. İlk 1000 kişiye yüksek seviyeci deniliyordu sanırsam. Gado da sonlarda çıksa ben niye böyle oldu demem açıkçası.

3. Demirhf Üye

Demirhf (Üye)
    Mesaj Sayısı 648
    Üyelik Tarihi12 Şub 2013
    İlk bölümde yanlış hatırlamıyorsam kapı iki defa açılıyor. Birincide rachel giriyor ve headon beklediğim sen değildin diyor. İkincide ise baam giriyor.

4. Caplino Üye

Caplino (Üye)
    Mesaj Sayısı 50
    Üyelik Tarihi15 Şub 2018
    Muhtemelen çok güçlü bir şey değildir zaten. Diğer yüksek seviyeci eleman 900-1000 arası olsa ona tek attığı için 500-600 arasıdır belki. Sıralamalar arası güç farkının ne denli yüksek olduğunu bilmediğimiz için bir şey denmiyor her şey varsayım. Gerçi o sıralamaların pek bir önemi kalmadı galiba, yeni çıkan kimseye sıralama vermiyor.

5. İnari Söylesene Neden ŞANJİ

İnari (Söylesene Neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 5,165
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    Benim anladığım şu. Rachel Baam'ın açtığı kapıdan giriyor.

6. Riddick Wrath of the Furyans

Riddick (Wrath of the Furyans)
    Mesaj Sayısı 819
    Üyelik Tarihi9 Şub 2015
    Fugtaki yaşlı baam olmasa mal gibi ortada kalıcaktı, geleceği görmesi bile çok şaibeli, Zahardın yanında kesin büyük bir güç var. İki tarafta ben geleceği görüyorum modunda bir tek baam faktörünü atlıyorlar. Kahinlerin savaşı gibi olmuş. Baam her ark şavaşta yeni birşeyler buluyor yada içine alıyor inşallah bu ark böyle bir şey olmaz. Her ark power up mı olur. Adam gibi savaşsın işte. Bu ark bide bol flashback olsa tadından yenmez, fugu anlatsa güzel olur.

Son düzenleme: 3 Ara 2019
  7. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,137
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Kesin bir kanıt sunamam şimdilik ama birisi diğerine tek atıyorsa 500'lerde olmasına gerek yok diye düşünüyorum.Seri bende böyle bir intiba bıraktı. Gado 900 desek, 800'lerdeki birisi bile duruma tek atabilir. Sıralamalar arası güç farkı duruma göre az da olabiliyor çok da olabiliyor yani.

8. xxxxxx14 Üye

xxxxxx14 (Üye)
    Mesaj Sayısı 652
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    Bro ben şöyle biliyorum.Dışarıdan gelebilen herkes kuralsız sayılıyor.Kurallılar kule içinde hedon tarafından seçiliyor.Belirli bir düzen var bu düzen içindeysen kurallı oluyorsun.Dışarıdan gelenler bu yüzden kuralsız sayılıyor.Baamın kuleye girişi de şöyle, kapı baam sayesinden açılıyor rachel de böyle içeri girebiliyor.Buna rağmen rachel bile kuralsız sayılıyor.İçerde doğup kuralsız olabilecek var mıdır tam bilemiyorum.

9. cpx Üye

cpx (Üye)
    Mesaj Sayısı 452
    Üyelik Tarihi23 Oca 2017
    bam için jahadın karşısına çıkmak gibi dediler ya of....

10. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 6,817
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Şu serinin güncel çevirisi ne zaman olacak merak ediyorum. İyi kötü çeviren bir toontr vardı, o da kapanmış. Saçma sapan serileri çeviriyorlar, bu seri boşta kalıyor. İnanılmaz.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık